Вони – звичайні дівчата, як ми (навіть мами трьох діток), нормалізували власну вагу, опанували правильне харчування і діляться фудхаками з усіма. А ми ділимося їхніми інстаграм-сторінками. Бо ніщо так не надихає на зміни, як приклад інших. А прикладів у дівчат безліч: і фігури «до» і «після», і прості корисні рецепти, і пораховані калорії, і купа цікавинок про здоровий раціон. Можливо, й собі захочете стати фудхакеркою – модне сьогодні слово і, до речі, майже нова професія.

Фудхакерок в Україні все більшає, відібрали в інстаграмі лише сім – найбільш, на думку журналу “Українки”, цікавих: шукайте їх за ніками.

vorobey_pp

Вона готує не просто корисну їжу, а й корисні десерти – цукерки, тістечка, торти. Фотографує, знімає відео процесу приготування і ділиться детальними рецептами з читачами. Навіть розраховує кількість калорій, вміст жирів, білків і вуглеводів у страві. Зручна шпаргалка для тих, хто хоче дотримуватись правильного харчування, але не уявляє життя без солодкого.

tomka_an

Тут і відео, і фото смачних страв з рецептами, але ця дівчина не тільки розповідає про вміст калорій і поживних речовин, а й навчає читачів самостійно робити розрахунки й складати власний раціон.

natali_michkovska

Наталі – мама трьох діток і її фігурі може позаздрити кожен. Вона дає корисні поради щодо тренувань і харчування і демонструє на власному прикладі, як створити тіло своєї мрії. А ще вона може на замовлення скласти індивідуальний раціон, зважаючи на вашу мету. Її сторінка – чудова мотивація для тих, хто все ще знаходить відмовки й виправдовується нестачею часу.

Читайте також: Намазки нашвидкуруч для хлібців чи грінок

malinovska_yaa

Фігура цієї дівчини аж ніяк не видає в ній молоду маму. А все завдяки спорту і правильному харчуванню. Заходьте на сторінку в інстаграм, вона і вас навчить. Гарні фото, детальні рецепти, практичні поради з харчування та тренувань – що ще треба.

Marichkagiy

Фітнес-тренер зі Львова мотивує своєю спортивною зовнішністю, а також ділиться простими рецептами здорової їжі. Ця сторінка буде найбільш корисною тим, хто почав займатися спортом і хоче вибудувати відповідний раціон, від якого, як відомо, залежить половина успіху.

elena_ermolenko_pp

Олена з Києва схуднула на 23 кілограми і один із головних її секретів – це правильне харчування. Вона ділиться своїм досвідом, публікує рецепти корисних і надзвичайно смачних страв, прочитавши які одразу хочеться бігти на кухню і братись готувати.

anna_pundak

Анна пропагує здоровий спосіб життя і з такими гарними фото смачної їжі їй це чудово вдається. Дівчина має на меті популяризувати культуру здорового харчування в Україні і з задоволенням ділиться своїми знаннями з іншими. Вчить навіть, як приготувати домашній сир.

Якщо надумаєте, дівчата, навести лад не лише у харчуванні, а й в оселі, почитайте наші поради, як назавжди навести порядок в оселі – так-так, назавжди:) Це гарантує знаменита на весь світ японка Марі Кондо, яка на своїх секретах прибирання вже заробила мільйони.