Історія Русі Данілкіної вражає! У 18 років дівчина пішла доброволицею на війну, стала військовослужбовицею ЗСУ, служила операторкою-зв’язковою. Руся була тією людиною, яка передавала нашим захисникам координати окупантів. Та в лютому 2023-го її життя змінилося назавжди: автівка, в якій їхала Руслана, потрапила під обстріл, і дівчина мало не загинула та втратила ногу. Вона перенесла п’ять складних операцій і протезування. Зараз Руся – це приклад стійкості та незламності, дівчина прагне стати опорою для інших поранених та постраждалих від війни людей. Під час зйомок шоу «єПитання» (Новий канал) Руся поділилася порадами, як після трагедії їй вдалося не втратити віру та жити своє життя.

“На своєму досвіді, ще на початку лікування я зрозуміла для себе, що в мене є два шляхи: легший – закритися в собі від зовнішнього світу та здатися, або обрати складніший – спробувати жити, – поділилася Руся Данілкіна. – Звісно, життя більше ніколи не буде таким, як раніше, я це розуміла. Але вирішила спробувати й піти другим шляхом попри труднощі”.

Поради від незламної Русі, які допомагають їй не здаватися:

1. Наповнювати кожен день власними сенсами. Раніше я не запитувала себе, що мені подобається, або чого я хочу. Зараз навчилася чути себе.

2. Помічати та радіти дрібницям. Я навчилася дивитися на все під іншим кутом, з більшою вдячністю та захопленням.

3. Треба розуміти, що ти не сам. На жаль, людей з відбитком війни стає дедалі більше. Мене мотивує те, що я можу надихати й бути корисною для інших. Мушу виходити на вулицю і жити власне життя, аби інші розуміли та бачили, що це можливо.

4. Приймати підтримку. Запам’ятайте: ваша особливість або відмінність ніяк не впливає на вашу цінність. Не слід нервувати, коли рідні вами опікуються. Уявіть, наскільки їм було б складно, якби вас не було. Ми всі набуваємо нового досвіду.

5. Дати собі шанс на нове та щасливе життя. Ми не можемо змінити минуле, але можемо вплинути на майбутнє.

Дивіться інтелектуально-розважальне шоу «єПитання» щопонеділка о 20:00 на Новому каналі! А випуск з Русланою Данілкіною шукайте на сайті та YouTube-каналі Нового.