Кюлоти, стиль, створення образу
Фото: журнал Burda

Знаєте, що це за брюки, правда ж? Кюлоти і капрі – штани нижче коліна і вище щиколотки, відміннсть між ними лише у ширині: кюлоти – широкі, часто розширені донизу, капрі – прямі й часто вузькі. Мода на них не минає вже котрий рік. Але, на жаль, досі чимало жінок носять їх неправильно. І, як відзначила наша консультантка – стилістка, власниця імідж-студії New Style Ольга Леоні, ця в цілому гарна річ часто сидить не дуже гарно: когось повнить, комусь вкорочує ноги, у когось невдало поєднана.

Хоча, каже Ольга Леоні, кюлоти здатні приховати повноту і стати такою собі паличкою-виручалочкою для проблемної фігури, якщо дотримуватись кількох правил.ВАРІАНТ 1
Кюлоти, стильний образ

Носити кюлоти варто з взуттям бодай на невеличкому, але підборі, із заправленою всередину сорочкою, футболкою і бажано з ремінцем на талії. Пласку підошву і кофту навипуск теж можна дозволити, але здебільшого дівчатам худим та високим. Ми, україночки, середнього зросту та з жіночними формами, одягаючи брюки-міді маємо видовжувати силует і підкреслювати талію. Інакше виглядатимемо, наче діжечки 🙂

Читайте також:


ВАРІАНТ 2
Кюлоти, сорочка, підбори

Носити кюлоти можна також з просторим верхом: сорочками, блузами, вільними футболками і бажано заправленими всередину. Але просторими не означає об’ємними, тобто без рюш, воланів, ліхтариків та жабо: вони додадуть зайвої ваги. Облягаючий верх цілком припустимий, але якийсь цікавий: з принтом, вирізом, оздобою, аби не виглядати прісно.

А в статті про кольори в одязі ми підказуємо цікаві і яскраві поєднання. Стаття допоможе вам вибрати кюлоти такого кольору, який пасуватиме до всього образу.

Читайте також:


ВАРІАНТ 3

Носити кюлоти можна з речами чіткого силуету, скажімо, жакетом з прямою лінією плеча, з прямим розстібнутим жилетом, класичним двобортним френчем. Кюлоти мають достатньо вільний крій і «розтягувати» силует ще й «розтягнутими» светрами, короткими куртками точно не варто.

Ще кілька порад, які кюлоти або капрі вибрати:
  • Стегна мають виглядати не обтягнуто, а підтягнуто.
  • Ширина має робити ноги гарнішими: худеньким краще обрати кюлоти прямого крою, а для крупних щиколоток розширені донизу брюки цілком пасуватимуть.
  • Довжина має бути пропорційною зросту – нижче колін і вище щиколотки.
  • За потреби кюлоти або капрі краще підкоротити до ідеального саме для вас рівня, щоб не виглядати дивакувато, наче у штанах з молодшої сестри 🙂