Золотий ланцюжок — це базова річ в образі кожної жінки. Його довершеність дозволяє використовувати без додаткових інших прикрас, але дівчата надто люблять ювелірні вироби, щоб відмовляти собі в носінні декількох золотих позицій одночасно. До того ж вдалі комплекти та ювелірні гарнітури можна легко адаптувати під будь-який образ і вбрання.

Варіацій безліч, але кожен має свої особливості та параметри: різновид плетіння, довжина, ширина, колір дорогоцінного металу. Без урахування цих показників жіночий золотий ланцюжок у парі з некоректними формами сережок чи кулонів може зіграти лиху роль у довершеності образу чи навіть повністю його зіпсувати.

З чим краще носити золотий ланцюжок? Як поєднувати з іншими ювелірними виробами? Спробуємо визначити.

ЗАГАЛЬНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

Для якої події ви б не одягли цю золоту прикрасу — вона має бути завершальним акцентом, що гармонічно виглядає в образі, а не обтяжує його. 

Головні компаньйони ланцюжків:

  • Сережки. Вдало, легко й невимушено поєднуються з ланцюжками, якщо: ювелірні вироби мають однаковий колір та відтінок, масивність витримана порівняно з сережками та не навантажує зону декольте, коли в прикрасах дотримана дистанція. Обʼємні сережки в парі з тоненьким ланцюжком виглядають дуже гарно, а протилежне поєднання масивного ланцюжка з великими сережками точно зіпсує будь-який образ. 
  • Браслети. Ідеальне поєднання: золотий ланцюжок та браслет однакового плетіння, кольору та ширини. Такий комплект стане найуніверсальнішим предметом гардероба й буде доречним завжди й всюди.
  • Два золотих ланцюжки. Тренди на багатошаровість у прикрасах породжують нові стильні поєднання: короткий у парі з довгим, плоский — з плоским, мінімалістичний ланцюжок із хрестиком — з ланцюжком на 2–5 см довшим і таким самим кулоном. Важливо зберігати однотонність, одноманітність металів і стриманість при виборі, щоб у кінцевому результаті комбо не створювало ефект відсутності смаку.
  • Кулон. Кожен другий клієнт ювелірних бутиків носить золотий ланцюжок в парі з кулоном. Це два найгармонійніші компаньйони, що інколи створюють ефект неможливості існування один без одного. Але для вдалого використання важливо слідувати правилу, що підвіска має бути легшою за ланцюжок, а кулони-хрестики — у два рази. 
  • Каблучки. Стильним ювелірним поєднанням вважається золотий ланцюжок та каблучка, що в збільшеному обʼємі повторює плетіння виробів. Спільний дизайн двох елементів робить прикраси універсальними, повʼязаними та гармонійними. До будь-яких моделей завжди можна додати гладкі однотонні каблучки без дорогоцінних каменів.

Комбінувати стилі прикрас, відтінки, дизайни та плетіння — справа не проста, але той, у кого це добре виходить, є майстром досконалості та смаку!