Клавдія Петрівна
Фото з інстаграм-сторінки співачки

Своє справжнє ім’я Клавдія Петрівна тримає в секреті. Подейкують, що насправді її звати Соломія Опришко, вона з Львівщини і є студенткою музичного коледжа. Але наразі це лише чутки, тому ми зібрали саме факти про молоду українську співачку.

.1.

Клавдія Петрівна — це псевдонім, запозичений у героїні роману «Записки кирпатого Мефістофеля» українського письменника Володимира Винниченка.

.2.

«Лікарі кажуть, що це – депресія, мама каже, що я – лінива». Ці слова пісні «Я щаслива» не наспівували хіба що справді ліниві. Ба більше, їх процитувала навіть перша леді України Олена Зеленська під час Саміту перших леді та джентельменів, говорячи про ментальне здоров’я.

.3.
На початку 2024 року співачка очолила чарти українських радіостанцій з піснею «Знайди мене». Пісня набрала на Youtube 16 мільйонів переглядів.

Клавдія Петрівна
Фото з інстаграм-сторінки співачки

Читайте також: Євгенія фон Папріц: співачка, завдяки якій збереглося 120 українських народних пісень

.4.

Співачка здобула премію «Золота Зоря Лірум» у категорії “Дебют року”. Але на сцену отримувати нагороду вийшла артистка Маша Кондратенко. Такий пір-хід не залишився непоміченим і спричинив ще більше чуток, але зберіг анонімність Клавдії.

.5.

Виконавиця опублікувала свої перші авторські пісні у серпні 2023 року у своєму телеграм-каналі, а здобула шалену популярність спочатку у мережі Тік-Ток.

.6.

Має понад 600 тисяч слухачів на місяць на музичній платформі Spotify, з них 400 тисяч співачці вдалось зібрати менше, ніж за півроку. Цікаво, що у вересні 2023 року пірати збагатились на її піснях, коли без її дозволу виклали пісні на цій платформі. Ба більше, вони використали чуже фото для обкладинки альбому. Боротьба тривала довго, і зараз піратський акаунт псевдо-співачки порожній.

.7.

Новий хіт Клавдії Петрівни з українським співаком Артемом Пивоваровим вийшов 25 квітня цього року. Він дуже полюбився українцям, став вірусним у Тік-Ток та в інших соціальних мережах. Ця пісня і кліп на неї вийшли в рамках авторського проєкту Пивоварова «Твої вірші, мої ноти». Так, в основу пісні «Барабан» покладено вірш «Барабан печалі» українського поета Гео Шкурупія. На живій прем’єрі пісні, що відбулась в квітні в Палаці Спорту у Києві, співачка вперше вийшла на сцену, але залишилась інкогніто, ховаючи обличчя за капелюхом у японському стилі.

Читайте також: Геля Зозуля: «Я та, що перебігла дорогу чорному коту, я гроза і рута – та, що червона отрута»

Читайте також: Квітка Цісик: 10 цікавих фактів про українську співачку

.8.

Співачка випустила два альбоми «Бережи мене» та «Зима».

.9.

Цього року 30 серпня Klavdia Petrivna виступить у Палаці Спорту в Києві. Вже стартував продаж квитків на концерт.

Ким би не була дівчина, вона унікальна й талановита україночка. Маємо тут історії ще ТОП-5 молодих українських співачок, яких зараз усі слухають.