Сьогодні кожна українка на своєму фронті – у своїй сфері бореться за свободу й перемогу людяності, свободи й гідності. Навіть «конотопські відьми» докладають до цього зусиль 🙂 – згадаймо знамениту відповідь простої мешканки Конотопу на адресу окупанта.

Усі ми – це українська жіноча «армія» світла, турботи й відповідальності за наші родини, допомоги нашим захисникам. Хтось лікує хворих під сиренами, варить борщ для наших воїнів, розподіляє гуманітарну допомогу, служить у теробороні, пече хліб удома, займається дітьми, опікується літніми людьми, дбає про покинутих тварин, плете сітки, шиє військову форму, малює плакати чи бореться у соцмережах з дезінформацією.

Українські жінки зараз – це єдиний «фронт добра». Йому й присвячуємо наш спеціальний проєкт «Українки на захисті життя».

Це проєкт про українок, які своїми «маленькими» справами в тилу роблять великий внесок у перемогу світла, життя, миру

До реалізації спецпроєкту “Українки на захисті життя” підштовхнула неймовірна кількість історій про звичайних жінок – наших землячок, сусідок, родичок, знайомих, які без сумнівів та страху протидіють повномасштабній російській агресії.

Вони не афішують своїх справ, але заслуговують на те, щоб про них розповіли, підтримали й подякували. Без зайвих роздумів ідею спецпроєкту підтримала одна з найвпливовіших і найвідоміших українських компаній «ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя», яка робить дуже важливе діло – убезпечує життя громадян.


НАЙБІЛЬША ЦІННІСТЬ

«ГРАВЕ Україна» працює на українському ринку страхування життя вже 24 роки, а австрійський концерн GRAWE, до якого вона належить, – розвиває європейські принципи страхування майже 200 років.

«ГРАВЕ Україна» визнана однією з провідних компаній нашого фінансового сектору і не просто захищає життя, а й пропонує різноманітні програми з можливістю накопичення, збереження та примноження коштів.

Турбота про здоров’я родини, майбутнє дітей, щасливу старість батьків, сімейний бюджет і його убезпечення – це те, про що українки завжди турбувалися у мирний час, а зараз відповідають безпосередньо, поки чоловіки боронять нашу країну.

«Цінність цього спецпроєкту для мене особисто і для нашої компанії є дуже високою в нинішньому контексті», – ділиться голова правління компаній «ГРАВЕ Україна Страхування життя» Наталія Базилевська

Наталія Базилевська

«У воєнний час наша країна не стала винятком, так було й у Другу світову війну: саме на жінках лежить величезна тилова відповідальність. Ми щодня бачимо приклади того, як жінки надають психологічну підтримку, бережуть дітей, робочі місця, працюють і підтримують чоловіків.

Звичайно, наші чоловіки на передовій, вони приймають на себе першу хвилю агресії і віддають життя за перемогу частіше, ніж жінки. І саме жінки повинні давати їм упевненість і спокійне знання того, що їхні діти в безпеці, що вони нагодовані, обігріті, навчені, і що на них чекає світле майбутнє в цій країні. Якби чоловіки такого розуміння не мали, то й такої самовідданості ми б не бачили.

Так, ми, жінки, подекуди докладаємо надзусилля, виконуючи незвичні для нас ролі, переймаючи частину чоловічих функцій у цей час. Але лише так і лише разом ми переможемо», – впевнена Наталія Базилевська.


УКРАЇНКИ НА ЗАХИСТІ ЖИТТЯ

Важко порахувати усі неймовірні справи, які роблять зараз українки: щиро, відчайдушно, заповзято, ризиковано, героїчно. Їх безліч! Нам хотілося б розповісти про кожну.

«Ми вже зібрали 25 історій жінок з різних українських міст – від Маріуполя до Львова, від Дніпра до Чернігова, які, на нашу думку, є втіленням сили українського жіноцтва, його боротьби заради збереження життя», – розповідає про проєкт головна редакторка журналу «Українки» Віта Пасічник.

Серед героїнь спецпроєкту – терапевтка, яка рятувала пацієнтів в окупації, ілюстраторка, антивоєнні малюнки якої передруковують провідні медіа. Зворушить історія зооволонтерки, яка вивозила під обстрілами собак, котів і хом’ячків, а також лідерки «Продуктової місії», що годує на вокзалі біженців. Захопить інтерв’ю з акторкою, яка з колегами створила телеграм-канал казок, щоб дітки слухали їх у бомбосховищах і менше лякалися вибухів.

Завдяки компанії «ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя» ми розповідатимемо про українських незламних жінок до повної перемоги – світла над темрявою, добра над злом, України над російською агресією. Кожні два тижні на сайті «Українок» та у соцмережах журналу з’являтиметься нова неймовірна історія. Чекайте, читайте, підтримуйте! Обов’язково діліться і розповсюджуйте ці історії на своїх сторінках. Маємо знати своїх героїнь! Маємо захищати життя – своє, родини, держави – й надалі!

Повідомляйте нам про ваших подруг, родичок, колег, які зараз роблять щось дуже корисне і важливе: пишіть у приватні повідомлення а нашу фейсбук-сторінку.

ДОВІДКА ПРО GRAWE
В Україні концерн GRAWE представлений двома страховими компаніями ПрАТ «ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя» та ПрАТ «Страхова компанія «ГРАВЕ УКРАЇНА».
***
Обидві компанії є дочірніми підприємствами австрійського фінансового концерну GRAWE, заснованого ще у 1828 році братом імператора Австрійської імперії, ерцгерцогом Йоганом. В Австрії концерн давно надає захист у всіх сферах страхування майна, здоров’я та життя. За аналогічною схемою концерном було прийнято рішення розвивати страхування в Україні.
***
«ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя» була створена у 1998 році, одразу зайняла і зберігає досі лідируючі позиції на українському ринку довгострокового страхування життя. Компанія пропонує клієнтам, як приватного так і корпоративного сегмента, широкий спектр привабливих програм з накопичувального страхування життя з медичними та пенсійними складовими.

«ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя» завжди раді вітати в офісі за адресою:
Київ, 03150, Україна

вул. Велика Васильківська 65
тел.: +38 044 490 59 10

факс: +38 044 490 59 11
мтс: +38 050 438 50 50

київстар: +38 098 438 50 50
+38 0800 30 50 50

(безкоштовно з усіх стаціонарних телефонів у межах України)
mail: info@grawe.ua
www.grawe.ua