Лаурі Марті – джаз, етно та поп співачці й композиторці виповнилося 34 роки. Свій день народження вона зустріла із солідним творчим доробком: випустила п’ять авторських студійних альбомів, ще два – як запрошена гостя, має безліч синглів. Окрім власних джазових та поп проектів, Лаура входить до складу Nataliya Lebedeva Trio та “Jazz in Kiev Band” Олексія Когана. Співпрацювала з закордонними музикантами, такими як Lars Danielsson, Magnus Öström, Bobby Mcferrin, Michiel Borstlap. Учасниця 11-го сезону проекту «Голос країни».

У свій день народження Лаура Марті порадувала гостей новою і вже улюбленою знайомою музикою, представивши репертуар у вигляді антології The Best. Концерт відбувся в надзвичайно красивому місці, на березі Дніпра, під відкритим небом.

Лаура вибрала для виступу сторіз-формат, запросивши всіх гостей стати повноцінними учасниками дійства

Зіркові гості

Глядачі могли при бажанні виходити на сцену, переміщатися по берегу, пити шампанське, танцювати і викладати свої сторіз в соціальних мережах.

Серед гостей було чимало відомих людей і журналістів. Телеведучі Надія Матвєєва, Марина Боржемская, Неля Шовкопляс, Тетяна Гончарова, радіоведучий Сергій Кузін, головний редактор Viva! Іванна Слабошпицька, головний редактор Elle Соня Забуга, власниця EdiMedia Інна Катющенко, дизайнер Айна Гассе, засновник соціального проекту SkinScan доктор Андрій Лисецький, стилісти В’ячеслав та Ірина Дюденко, Оксана Росiйська, керiвник зі зв’язків IDS Borjomi Ukraine, репер Jscope, саундпродюсер Олександр Каспров, Євгенія Стрижевська, засновниця Kyiv Music Days, Iрина Ганах та Дмитро Стойловський, телеканал Київ.

Зіркові гості привітали Лауру Марті з днем ​​народження і побажали їй нових вершин у творчості

Приємні сюрпризи до свята

Не обійшлося і без зворушливих моментів! Представивши своїм шанувальникам маму, Лаура пожалкувала, що на святкуванні не змогла бути присутньою сестра, адже вона нещодавно стала мамою! Але несподівано для всіх в цей момент на сцену вийшла Кристина з букетом квітів. Разом зі співаком і автором пісень Владом Дарвіном вона вирішила зробити сюрприз для сестри і приїхала на концерт.

У концерті були ще дві несподіванки. Чарівний і такий ніжний дует з відомою співачкою, композитором і бандуристкою Мариною Круть, який зачарував усіх глядачів, Лаура і Марина виконали українську народну пісню «Ой, вербова дощечка» у власному аранжуванні. І дует з Володимиром Камінським, продюсером Лаури, піаністом Jazz in Kiev Band і продакшн-менеджером Leopolis Jazz Fest.

Володимир і Лаура виконали запальну бразильську пісню Funky Tamborim

Найбільша радість для артиста

Велика родина Лаури свого часу була змушена стати біженцями, їм довелося практично з порожніми руками виїхати з Азербайджану. Але поки ти живий, ти можеш змінити свою історію. І світ – своєю історією. Ось про це був новий концерт Лаури Марті «День народження на сцені».

«Я дуже хотіла, щоб мій концерт не був схожий на пафосний захід, щоб артисти і глядачі були разом, щоб ми стали ближчими один до одного. Адже хіба може бути для артиста бiльша радість, ніж день народження на сцені і відчуття того, що ти потрібен, що твоя музика надихає і об’єднує?» – сказала Лаура Марті.

Фото: Олександр Пiлюгiн и Алiна Гармаш.