DeLaMark, засіб для підлоги

Чистий четвер 2021 року випадає на 29 квітня. Цей день вважається дуже важливим – саме в четвер відбулася Тайна Вечеря. Це перший з трьох днів, які ще називають «велике тридення». Його шанують не лише сумлінні християни, а й ті, хто просто вірить у хороше, світле, добре, не особливо дотримуючись релігійних обрядів, як більшість українок – і ми з вами. Тому щороку згадуємо традиції і за можливості їх виконуємо.

ТРАДИЦІЇ ЧИСТОГО ЧЕТВЕРГА

Як розповідають наші бабусі, господині з давніх часів завжди починали з самого ранку:

 • вмивалися і готували для цього спеціальну четвергову «срібну воду»: клали у воду срібну прикрасу. Жінки вірили, що, вмившись нею в чистий четвер, збережуть здоров’я, молодість і красу. Зробіть, дівчата, – гірше не буде 🙂
 • читали молитву, а праведні християнки йшли ще й до сповіді та причастя. Якщо теж виявите бажання, то майте на увазі: йти до церкви потрібно натще, нічого не ївши;
 • замішували тісто на паски і ставили підніматися. Однак пекли лише після того, як виконають головну традицію чистого четверга – приберуть оселю.

ЩО РОБИТИ ПО ДОМУ
В ЧИСТИЙ ЧЕТВЕР
Бренд DeLaMark, екологічний засіб для прання
Безфосфатний гель для прання DeLaMark
відпирає дитячі забруднення та всі харчові плями

Не дарма четвер називається чистим. Вважається, якщо не вимиєш в цей день з хати весь бруд, то до наступної Паски проведеш у «бруді» – у сварках і негативі. До речі, воду, якою мили підлоги, виносили і виливали далеко за двір, наче всі негаразди, – подалі.

Прибирання в чистий четвер – це традиція, яку намагається дотримуватися кожна українка. Але щоразу подумки ставить собі питання: як? Як все встигнути за один день? Робочий, до речі, коли паралельно зум-нарада, звіт, школяр-дистанційник вдома і незварений обід. Маємо кілька порад і надійного помічника…


ПОРАДА ПЕРША:
не звалюйте все прибирання на один день
Засіб для миття посуду DeLaMark, екологічна побутова хімія
Засіб для посуду DeLaMark з іонами срібла знезаражує посуд та піклується про шкіру рук

Головна заповідь чистого четверга – щоб навечір в оселі було чисто: підлога вимита, постіль випрана, вікна помиті. А коли саме ви будете мити ті вікна – в четвер в обід чи зранку в середу – це вже ваша справа. Фахівці українського бренду DeLaMark, який добре знається на прибиранні і створює екологічну побутову хімію, радять розподілити хатню роботу на кілька днів і поступово, не надриваючись, впорядкувати за цей час так звані «невидимі зони»: шафи, полиці, стелажі. Скажімо, сьогодні розчистіть кухонні ящики, завтра – комоди у спальні, післязавтра – помийте вікна. Не дарма ми пишемо цю статтю заздалегідь – щоб була можливість спланувати. 


ПОРАДА ДРУГА:
користуйтеся якісними і дієвими засобами
Засоби для миття та очищення кухні DeLaMark, екозасіб для прибирання
Засоби DeLaMark не мають шкідливих випарів і мають аромати вишні, лимону, квітів

Півгодини треш плиту від жиру, а вона не відтирається, миєш вікно, а шибка в розводах – знайома ситуація? Щоб не витрачати сили, нерви, час і навіть здоров’я, дихаючи їдкою “хімією”, завчасно запасіться справді діючими засобами і бажано:

 • універсальними: якщо засіб для кухні, то щоб відчищав і жир, і бруд, і кіптяву;
 • безпечними: без подразників шкіри і дихання, що в час пандемії актуальне як ніколи.

Саме такі засоби виробляє DeLaMark – для миття кухні, посуду, підлоги, ванни, скла, туалету. Вони швидко і без зусиль видаляють найважчі забруднення, і прибрати оселю можна дійсно за день – за чистий четвер 🙂 Що важливо, вони не шкодять ні екології, ні здоров’ю: не містять фосфатів, SLES, джерел формальдегіду, силіконів, мікропластику, барвників та ароматизаторів, які можуть викликати алергію.


ПОРАДА ТРЕТЯ:
перевірте, чи маєте необхідні для прибирання засоби і в потрібній кількості
Засіб для кухні DeLaMark, безпечний засіб для прибирання дому
Засіб для кухні DeLaMark очищає і дезинфікує всі водостійкі поверхні

Часто вже взявшись за прибирання ми виявляємо, що рідини для миття ванни залишилося пару крапель, а засіб для чищення духовки взагалі забули купити… Для економії не лише сил, а й коштів DeLaMark (виробник безфосфатної хімії для прибирання) спеціально створив тематичні набори.

Наприклад, до набору екологічної побутової хімії «Cяюча кухня» входить 7 засобів, навіть сіль і ополіскувач для посудомийки. Є окремий набір «Генеральне прибирання» із концентратами для миття скла, кухні, ванни, туалету, підлоги, духовок і посуду. Є набори «Місяць в безпеці» і «Квартал в безпеці» із концентратами, яких вистачить для прибирання на місяць або три, а не лише в чистий четвер. І все це можна швидко замовити в онлайн-магазині бренду з доставкою, що теж важливо в наш карантинно-пандемічний час.

Ці безпечні засоби для прибирання дому значно полегшать весь процес ще й тому, що вони:

 • концентровані – їх вистачає надовго;
 • мають зручні розпилювачі або дозатори;
 • мають кілька об’ємів – 0,5 л, 1 л, 4 л;
 • підходять для сімей з дітьми;
 • не забруднюють навколишнє середовище.

ПОРАДА ЧЕТВЕРТА:
прибирайте за правилом «зверху вниз»
Засіб для миття ванної DeLaMark, екозасіб для прибирання
Засіб для ванної DeLaMark видаляє бруд, плями, сліди іржі, мильний і вапняний наліт з керамічних, скляних, фарфорових, пластикових, акрилових поверхонь

Рухаючись від найвищих поверхонь до низу – підлоги, ви будете прибирати не хаотично, а системно, не повертаючись до забутих або пропущених зон і не втрачаючи час та сили на одному місці.

 • Починайте з “верхів“: карнизи, настінні шафки, стелажі, вікна тощо. До речі, засіб для миття скла DeLaMark очищає не лише шибки, а й порцеляну та фаянс. Тобто можна заразом протерти вази, статуетки, які теж зазвичай стоять зверху.  
 • Далі «спускайтеся» на середній рівень: столи, столешні, підвіконня, плита і духовка. Для останніх у DeLaMark є засіб, який видаляє навіть ду-у-уже засохлий жир, нагар, масляні плями: гриль, витяжки, дека і дверцята духовки. І все це без хімічного запаху, фосфатів, хлору.
 • Завершуйте найнижчими поверхнями – дивани, килими, підлога. DeLaMark має концентрат, який підходить і для паркету, і для ламінату. Він не залишає розводів і… мокрих слідів, що оцінять чоловіки й діти, яким завжди кортить пройтися по щойно вимитій підлозі 🙂

ПОРАДА ПЯТА:
дотримуйтеся «мапи прибирання»

«Мапою» клінхакери, тобто фахівці з прибирання, називають просту і практичну схему руху: починаємо з найвіддаленіших або найменш «затребуваних» кімнат (чи кутків), потім переходимо на кухню, після неї прибираємо коридор і завершуємо «чисточетверговий марафон» ванною. Тобто прибирали в одній кімнаті за правилом «зверху-вниз», зачинили туди двері і перейшли прибирати іншу кімнату і так дійшли до ванни.

Для ванни й туалету DeLaMark створив засоби, які не лише швидко відчистять і продезинфікують кахель, пластик, кераміку, скло, метали – без розводів, подряпин, шкідливих випарів, а ще й не зашкодять системі водогону. Всі екозасоби для прибирання DeLaMark біорозкладні на 98% і мають екологічний сертифікат «Жива планета». Тобто очищуючи оселю, ми ще й очищуємо природу.

Після цього залишиться вимити лише… себе 🙂 І це, між іншим, остання традиція чистого четверга. Прибравши оселю, жінки обов’язково омивалися – змиваючи з тіла, як зі свого образного дому, все погане…

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: