Психологічна підтримка жінок: 8 фондів, які надають безкоштовні консультації
Достатньо зателефонувати на гарячу лінію або залишити запит на сайті
Достатньо зателефонувати на гарячу лінію або залишити запит на сайті
Уже майже рік ми живемо у стані постійного стресу й небезпеки. У таких умовах навіть сильним жінкам потрібна емоційна, психологічна підтримка: виговоритися, порадитися, пожалітися і навіть поплакати. У час війни багато організацій відкрили для цього гарячі лінії психологічної підтримки або послугу безкоштовної консультації з психологами. Звернутися може кожна жінка. А ті українки, які пережили втрату рідних, сексуальне насильство, бойові дії навіть повинні звернутися – щоб виплеснути наболіле. Сподіваємося, зібрані нами ресурси у цьому допоможуть.
Pointpsy.online
Безкоштовна допомога українцям від професійних психологів. Сервіс зручний тим, що його можна завантажити як додаток і зв’язуватися з психологами безкоштовно у будь-який час, коли вони онлайн.
Звертатися сюди.
Програма СЕТА
Це програма психологічної підтримки людей, які зазнали наслідків військового конфлікту в Україні та переживають сильний стрес. До роботи залучені кращі психологи України, які мають досвід роботи з посттравматичним синдромом, важкими емоційними станами, втратами. Щоб отримати консультацію, потрібно заповнити заявку на сайті.
Звертатися сюди.
Проєкт психологічної підтримки жінок
Це програма для родин, які тяжко постраждали під час війни та потребують психологічної підтримки. Передбачає активну роботу з психологами протягом 21 дня під час перебування в пансіонаті в Карпатах, далі – за потреби. Програма ініційована Асоціацією єврейських організацій та общин України (ВААД).
Звертатися сюди.
Психологічна служба фонду «Запорука»
Надає безкоштовну психологічну підтримку з різних питань: від проблем адаптації в чужій країні, налагодження стосунків із дитиною-підлітком, тривожності, безсоння, апатії, панічних атак до таких, як відчуття безнадійності, смерть близьких, фізичне та психологічне насильство, суїцидальні думки. Телефон гарячої лінії 0 800 4000 23 з будь-якого куточка України в будь-який час доби.
Звертатися сюди.
Фонд «Голоси дітей»
Допомагає дітям, а також сім’ям, які постраждали від війни: надає термінову психологічну допомогу, асистує в процесі евакуації.
Звертатися сюди.
Благодійний фонд «Сильні»
Допомога людям, які пережили сексуальне насильство. Фонд співпрацює з фахівцями, що мають досвід роботи з психологічними травмами і надають консультативні послуги та повноцінну терапію – конфіденційно та безоплатно.
Звертатися сюди.
«Фонд Маша»
Фонд заснований Машею Єфросиніною і, зокрема, сприяє допомозі жінкам та дітям, які постраждали від насилля та бойових дій.
Звертатися сюди.
«Опіка Ангела»
Волонтерська організація, яка займається супроводом перинатальної втрати. Створена батьками, які втратили дітей, для підтримки тих, хто проходить через такий важкий час зараз чи пережив утрату раніше.
Звертатися сюди.
Громадська організація «Важлива»
Пропонує жінкам з інвалідністю та орфанними захворюваннями, військовим, вдовам загиблих захисникам, мамам особливих дітей, а також жінкам з важкими життєвими ситуаціями фототерапію, тобто участь у фотосесії. Знімальний процес дозволяє переключитися, зняти стрес, відчути життя на повну.
Звертатися сюди.
Сподіваємося, що нікому з вас, дорогі українки, не знадобиться наша наступна стаття, але просто будьмо поінформавані: Якщо жінку зґвалтували: поради гінеколога і психолога з екстреної допомоги.