Сервіс «ХатаКохата» – перший і єдиний в Україні, який об’єднує декораторів і допомагає кожному, хто зараз зайнятий переобладнанням оселі чи офісу, знайти потрібного фахівця буквально в один клік – просто на сайті https://xatakoxata.com.

Причому вони допоможуть і у період ремонту, коли ти стоїш в «Епіцентрі» і не знаєш, який паркет вибрати під вже куплені шпалери, і далеко після нього, коли хочеться оновити кухню або впорядкувати гардероб.

ДЕКОР ВІД КІМНАТИ ДО ВІТРИНИ

Зараз на сервісі «ХатаКохата» – понад два десятки різних спеціалістів. Є декоратори кухні та сервування, є фахівці з оформлення лише дитячих кімнат або лише заміських будинків. Свої послуги тут пропонують організатори простору, які впорядкують навіть багаторічні завали речей, а також стилісти інтер’єрних фотосесій.

На сервісі можна знайти майстрів з реновації та редизайну – раптом ви успадкували старий будиночок і плануєте перелаштувати його в «прованську дачу».

А можливо, відкриваєте свій перший продуктовий магазинчик і хочете привабливо оформити вітрину – в «ХатаКохата» свої ідеї пропонують і вітриністи, і декоратори комерційної нерухомості.

Що важливо, декоратори “ХатаКохата” пропонують послуги не за шалені «люксові» гроші

Декорування кухні фахівцями “ХатаКохата”

Читайте також: Хто такі клінхакерки та що вони вміють


ПОСЛУГИ НА БУДЬ-ЯКИЙ СМАК

На сервісі «ХатаКохата» можна замовити як онлайн-консультацію чи експрес-розбір інтер’єру за 500 грн, так і створення повної комплектації будинку і декорування під ключ у можливостях свого бюджету. І це без жодної комісії сервісу, а спілкуючись напряму з обраним декоратором.

Обрати його теж просто. Перший варіант – самостійно: на сервісі зручна база фахівців. Достатньо переглянути анкети і вчасно зупинитися 🙂 Адже фахівців багато, і їхня кількість постійно зростає.

Якщо ж нема часу на перегляд бази декораторів, є другий варіант підбору: просто залишити заявку з описом свого запиту.

Протягом дня-двох усі зацікавлені декоратори надішлють вам свої пропозиції з орієнтовними цінами та строками


ЖІНОЧИЙ ПІДХІД

Про важливість правильного інтер’єрного рішення і вчасної професійної підказки добре знають засновниці сервісу – Вероніка Зубко та Олена Полковська. Вони співзасновниці Zubko Decor Studio, авторки книги «Точка G твого будинку», але передусім господині у своїх оселях, які також «ламали голови», які штори краще вибрати і як вмістити «все і трошки більше» в стандартну квартирну кухню.

Дівчата починали зі студії декорування, згодом відкрили навчальні курси «Професія декоратор» і випустили пів тисячі майбутніх декораторів. І от зараз заснували сервіс «ХатаКохата», де можливість працювати мають не лише їхні студенти, а й самостійні фахівці. Якщо серед вас, україночки, є такі або ж ви займаєтеся інтер’єрами – заходьте на сервіс, тисніть на кнопку «Я декоратор», проходьте реєстрацію та очікуйте замовлень.

Сервіс допомагає не лише клієнту знайти декоратора, а й декоратору знайти замовлення

Олена Полковська та Вероніка Зубко

Читайте також: Як назавжди навести порядок в оселі


ВІДЧУТТЯ ДОМУ

«В ідеалі дім – це безпечний світ, де його мешканцям затишно й хороше відпочивати та наповнюватися. Проте ми не завжди приділяємо достатньо часу тому, що нас оточує щодня, а дуже часто ще й не розуміємо, ЩО саме потрібно змінити, аби стало ще краще. Саме для цього існує професія декоратор», – зазначають Вероніка Зубко та Олена Полковська.

Декоратор дасть підказки, як розставити меблі чи які зони виділити, щоби вам та гостям хотілося спілкуватися; який колір скатертини чи патерн найкраще підійде під відтінок стін вашої кухні; як замаскувати недоліки, на виправлення яких поки що не вистачає бюджету тощо.

Але! Декоратор у першу чергу не просто міняє місцями предмети інтер’єру чи копіює картинки з Pinterest, а наповнює приміщенням новими сенсами. «Саме декоратор допоможе знайти відповідь на головне питання: про що ваша оселя?», – уточнює Вероніка Зубко. А Олена Полковська доповнює: «Ми із задоволенням ділимося своїми знаннями, надихаємо та закохуємо вас у ваші оселі. Адже віримо, що будь-яке місце можна зробити справжнім місцем сили, варто лише змінити декорації».

Саме час це зробити, україночки: попереду довгі осінні вечори, і нехай вони пройдуть у теплі домашнього затишку. Сподіваємося, новий сервіс вам у цьому допоможе 🙂

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: