Що ви любите найбільше у свіжоспеченому хлібі? Його запах? Смак? Справжні любителі випічки найбільше цінують хрустку скоринку і ніжну м’якушку. Цього можна легко досягти за допомогою оновленої серії кухонних плит Gorenje з набором програм ExtraSteam. Завдяки трьом спеціальним програмам випікання одна з установлених окремо кухонних плит Gorenje легко стане вашим чарівним помічником у випіканні з використанням пари.

Пара має значення

Навіть проста пара в повітрі може перетворити ваш хліб зі звичайного на дуже смачний і хрусткий. Правильна кількість пари в духовці важлива у перші кілька хвилин випікання, коли дріжджі ще активні. У цей час хліб найбільше розширюється, а пара зберігає м’яку скоринку і дозволяє хлібу «рости», не тріскаючись у неналежних місцях. Водночас пара допомагає розчинити цукор у тісті: він під час випікання карамелізується, утворюючи блискучу хрустку скоринку.

Можна сказати, що пара для кухаря — це наче магічний порошок для мага

Три спеціальні програми ExtraSteam

У плитах Gorenje вони створюють ідеальне середовище для приготування з використанням пари з оптимальним випаром води. Він забезпечує високе підняття, хрустку скоринку і ніжну м’якушку хліба. Просто налийте трохи води в мілке деко та виберіть потрібну програму ExtraSteam, а про все інше подбає духова шафа. Невелика кількість води зробить ваш домашній хліб настільки смачним, що ваша сім’я та друзі проситимуть добавки.

Форма HomeMade Plus

Для найкращого результату плити Gorenje з функцією ExtraSteam постачаються з формою HomeMade Plus. Вона забезпечує оптимальну циркуляцію повітря, яке повністю охоплює хлібину, і гарантує, що в кінці випікання скоринка буде хрусткою, а м’якушка ніжною. До того ж телескопічні напрямні забезпечують чудовий огляд для контролю випікання, а функція плавного закривання дає змогу творити магію пізно ввечері. 

Достатньо легкого дотику, щоб плавно закрити дверцята плити без шуму, який може розбудити вашу родину

Щоб домашній хліб, інша випічка та ласощі були об’ємнішими, хрусткішими та вологими всередині, скористайтеся плитами Gorenje з набором програм ExtraSteam. Переконайтеся, що пара — це інгредієнт, який не можна побачити або спробувати на смак, але який має велике значення. Це робить наше життя простішим.