Новорічний декор, новорічні прикраси

Ні-ні, ми не проти новорічного декору з елітних бутіків. Просто маючи півгодини часу, кілька цікавих ідей і бодай щось з новорічних атрибутів, можна самим зробити маленькі святкові акценти. Вони, до речі, можуть замінити й головний атрибут – ялинку (якщо її не хочеться ставити) і не менше за неї створять в оселі дивовижний настрій.


Свічки

Свічки у склянках, на келихах, на блюді чи просто на столі – обіграти їх можна як завгодно. Дуже гарно виглядають композиція зі свічок різного розміру.


Ялинкові іграшки

Їх можна розвішати не лише на дереві, а й по всій квартирі. Найпростіше викладати їх на таці або у вази. Особливо вправні можуть спробувати підвісити до абажуру над обіднім столом або на вікні.


Замість ялинки

Гілочки різної хвої у горщику чи навіть ящику, купа іграшок у кошику та ще й з гирляндою – чудова альтернатива. І не обсипається 🙂

Своїми руками можна створити не лише ялинковий декор, а й цілу ялинку і не лише з гілочок, а з підручних засобів, навіть з… вішаків та книжок. Зібрали тут аж 19 ідей!

Ще маємо гарні приклади, як цікаво подати традиційні новорічні страви – впевнені, вам сподобаються зібрані тут ідеї 🙂 Веселих свят!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: