Розповідають, що колись у Софі Лорен вкрали всі коштовності – на кілька мільйонів, якими її обдаровував чоловік-режисер Карло Понті і ювелірні компанії, що вважали за честь бачити у своїх діамантах одну з найвродливіших жінок світу.

Сталося це під час зйомок акторки у славнозвісного Вітторіо де Сіки. Він і став першим свідком розпачу «любої Софі»: вона гірко заливалася сльозами, оплакуючи «втрату».

Режисер заспокоював, як міг: мовляв, Софі, ми з тобою народилися у злиднях, не варто так вбиватися через якісь брязкальця – заробимо ще! Акторка заволала дужче: «Вітторіо, ти не розумієш! У цих коштовностях все моє життя, кожна була пов’язана з якоюсь знаковою подією!»

Вітторіо пригорнув акторку, мовчки дав час їй виплакатися, а коли вона заспокоїлася, тихо промовив, дивлячись їй в очі: «Ніколи, чуєш, більше ніколи не плач за тим, що не здатне плакати за тобою».

Ці слова, як розповідала потім Софі Лорен в інтерв’ю, вона запам’ятала назавжди і повторювала їх найріднішим. Можливо, ці слова трошки розрадять, підтримають тих україночок, яким ця війна завдала важких матеріальних втрат. Хоч як зараз важко від цього, але головна цінність – життя, і зберегти саме його – найважливіше. Решту – відновимо, заробимо, відбудуємо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: