Менопауза… Більшості з нас досі незручно вживати це слово, хоча воно актуальне для нас усіх, адже маємо старших подруг, мам, бабусь, які саме зараз переживають вхід у період менопаузи. Однак наше суспільство все ще сповнене упереджень і стереотипів щодо цієї теми, тому жінки зазвичай її уникають. 64% з них повідомляють, що не були достатньо готовими до менопаузи. 73% не лікують неприємні симптоми. 29% жінок ніколи не шукали інформацію про менопаузу до того, як вона прийшла до їхнього життя. Багато жінок роками стикалися з цим наодинці.

Саме тому у жовтні Всеукраїнська єврейська жіноча організація «Проект Кешер в Україні» розпочав новий проєкт «Не на паузі». Його ключова мета – зняти суспільну стигму з поняття «менопауза» та допомогти жінкам комфортно проживати ці зміни. А 12 грудня «Проект Кешер» разом із Фонд Олени Пінчук організовують у Києві зустріч у форматі відкритого діалогу – публічну й відверту розмову про цю природну жіночу метаморфозу.

У дискусії візьмуть участь відомі спікерки – лікарка-гінекологиня, громадська діячка, наукова журналістка, телеведуча

Модеракторкою дискусії виступить Ольга Сердюк — директорка Фонду Олени Пінчук. Учасниці дискусії:

  • Надія Матвєєва — телеведуча СТБ, коуч за міжнародними стандартами, волонтерка благодійного фонду UA24, амбасадор прихистку для внутрішньо переміщених осіб благодійного фонду «Твоя опора»;
  • Наталія Лелюх — практикуюча акушерка-гінекологиня вищої категорії, блогерка, письменниця, популяризаторка наукового методу в медицині;
  • Влада Недак — директорка Всеукраїнської жіночої єврейської організації «Проект Кешер в Україні» та благодійного фонду «Жіночі можливості в Україні»;
  • Дарія Озерна — наукова журналістка, біологиня, ведуча радіоблогу «ФізКультура» на UA: Радіо Культура, письменниця.

Участь безкоштовна для гостей, але потрібна попередня реєстрація.

 «Проект Кешер в Україні» – це всеукраїнська громадська жіноча єврейська організація, яка займається підтримкою активних жінок, сприяє утвердженню гендерної рівності. Команда об’єднує активних жінок, які на основі єврейських цінностей вдосконалюють суспільство та світ. А ми допомагаємо їм у цьому – надаємо підтримку, натхнення, необхідні знання, навички, знайомимо із колом однодумців.

«Кешер» в перекладі з івриту означає «зв’язок». Адже саме підтримка та об’єднання жінок є тією рушійною силою, яка здатна змінити світ на краще.

Отож, чекаємо!

Дата: 12 грудня
Час: 18.00
Місце: навчально-освітній центр DIALOG HUB, вул. Володимирська, 43, Київ.

Запрошуємо приєднатися до обговорення та обміну досвідом в компанії чудових жінок. Ми переконані, що менопауза – це органічний період звичайного життя, яке не слід ставити на паузу.