Є багато охочих, хто хоче підвищити свою присутність у соціальній мережі TikTok. Цілі у всіх різні – хтось розвиває свій бренд, послугу або продукт, хтось намагається підвищити якість акаунту і надалі продати його, деякі є блогерами і хочуть залучити додаткову аудиторію. Органічний ріст аудиторії може зайняти дуже багато часу, тому цей варіант не завжди ефективний.

Іноді доводиться займатися штучним збільшенням кількості підписників, що створює відмінний старт для розвитку загалом. Також можна замовити підписників у Тік Ток у спеціалістів своєї справи. Представники компанії «Foxy-IT» готові оцінити проєкт, вислухати запити клієнтів та в результаті реалізувати поставлене завдання. Великий досвід роботи є гарантією того, що потрібно клієнтам.

Що впливає зростання аудиторії?

Дехто місяцями і навіть роками публікує різні відео, а кількість підписників збільшується не так, як хотілося б. На це є кілька причин:

  1. Нецікавий та нудний контент. Ця соціальна мережа загалом існує на трендах, тому якщо користувачі публікують відео в цікавому виконанні, які зараз популярні, у них приплив аудиторії гарантований;
  2. Неякісна зйомка. Невдалий монтаж та низька якість відео – це причина того, що матеріал погано ранжується, до того ж відвідувачі мережі обходитимуть подібні відео як не цікаві для сприйняття;
  3. Рідкісна публікація контенту. Алгоритми влаштовані так, що чим частіше виходять нові відео у користувача, тим охочіше система просуватиме автора;
  4. Принизливі чи образливі відео. Адміністрація не вітає такі ролики, і багато з них видалятимуться або зовсім не ранжуватимуться.

За дотримання правил та рекомендацій майданчика гарантує приріст органічного трафіку.

Накрутка як додатковий ефект

Органічні методи найчастіше дають результат через багато часу, а підписники потрібні вже й зараз. Використання штучних методик дозволить забезпечити швидкий та безпечний ріст. Це збільшує вплив бренду, а також дозволяє блогерам розпочати заробляти на рекламі. Додатково штучні методи дозволять залучити цільову аудиторію, якій буде цікавий контент на конкретному акаунті. Нові глядачі довірятимуть автору відео через те, що він уже має певну кількість аудиторії. Підвищується ще й видимість, а це збільшить кількість лайків, підписок, репостів та коментарів.

Представники компанії «Foxy-IT» готові реалізувати поставлені завдання та просунути обліковий запис відповідно до запитів клієнтів. Про якість говорять численні відгуки та рекомендації.