на правах реклами

Поява дітей зазвичай спонукає родину шукати більш просторе житло. Чудовим рішенням у такому випадку буде купити таунхаус під Києвом у гарному районі. Щоб зробити правильний вибір, варто врахувати деякі параметри, про які розповідаємо нижче.

1.

Визначте свої потреби, як-от площа будинку, кількість кімнат та їх розташування
Подумайте, скільки вам потрібно спалень і дитячих кімнат. Врахуйте, що в кожного члена родини має бути власний простір, а в будинку і на подвір’ї повинно бути місце для ігор і дозвілля дітей. 

2.

Перевірте рівень безпеки для дитини всередині будинку
Варто підшукати планування з дитячою кімнатою без виходу на балкон, а також звернути увагу на безпечність сходів між поверхами. 

3.

Оцініть локальну інфраструктуру
Для родини з дітьми особливо важливо, щоб усі потрібні заклади були в пішому доступі, тому під час вибору будинку під Києвом варто переконатися у наявності поблизу дитячого садка, школи й інших освітніх закладів, а також аптеки, клініки, магазинів, спортивних клубів і майданчиків, розважальних центрів тощо. Також дізнайтеся, чи є поблизу зупинка громадського транспорту. 

4.

Оцініть екологічний стан
З цього погляду житлові комплекси таунхаусів у передмісті — чудовий варіант, адже вони зазвичай розташовані в екологічно чистих локаціях з гарною природою. Добре, якщо на території ЖК є також власний парк чи сквер з місцями для відпочинку. 

5.

Вибирайте енергоефективні таунхауси, які легко утримувати
Це будинки з матеріалів, як-от цегла та керамоблок, які витримують будь-які погодні умови, добре тримають тепло й сприяють створенню комфортного мікроклімату. Важливо, щоб було додаткове утеплення й можливість індивідуального опалення за допомогою твердопаливних котлів, а також встановлення генератора для незалежного забезпечення електрикою. 

6.

Зверніть увагу на доброустрій території
Купуючи секцію в комплексі таунхаусів, переконайтеся, що вони розташовані на закритій безпечній території, за якою є нагляд. 

7.

Врахуйте репутацію забудовника й перевірте всі документи
Переконайтеся, що у продавця є дозвіл на продаж будинку й земельної ділянки, а також ознайомтеся з відгуками про будівельну компанію, щоб уникнути неприємних правових наслідків і конфліктів. 

8.

Знайдіть найкращу пропозицію
Оцініть свої фінансові можливості й виберіть забудовника, який надає відповідні можливості кредитування.  

Таунхауси в Київській області від Smart Development

Одним із провідних забудовників передмістя є Smart Development, який пропонує таунхауси у Петропавлівській та Софіївській Борщагівках, Крюківщині й інших населених пунктах з розвиненою інфраструктурою неподалік Києва. 

Житлові комплекси таунхаусів Smart Development розташовані на безпечній та охайній закритій території. Кожен таунхаус проєкт компанії є уособленням практичного й сучасного дизайну як зовні, так і всередині, до того ж має широкі можливості для перепланування й додаткового облаштування.

Щоб дізнатися вартість квадратного метра й отримати більше інформації, звертайтеся до відділу продажів забудовника.