Мар'яна Боцвинюк та Ахтем Сеітаблаєв
Те саме фото Ахтема Сеітаблаєва і Мар’яни Боцвинюк

Кілька днів тому мережу сколихнула цікава новина: зірка українського кіно, актор і режисер Ахтем Сеітаблаєв, виявляється, заручився! Про це засвідчила світлина, якою режисер фільму “Додому” поділився на своїй сторінці у фейсбуці 29 вересня. На світлині – він у Чернівцях щасливий поруч з чарівною білявкою, яка демонструє перстень і, судячи з підпису під фото, погодилася вийти за нього заміж: «Від Криму до Карпат! Так!». Звісно, фото тут же зібрало щедрий урожай вподобайок.

Обраницю звати Мар’яна Боцвинюк. Пару вже бачили разом – вперше у червні вони відвідали допрем’єрний показ стрічки «Рашизм. Історія хвороби». Режисер коротко представив дівчину, але за яких обставин вони познайомилися, розповідати не став. Згодом Ахтем розповів журналістам, що його серце зайняте, але й словом не прохопився, хто вона: волів не ділитися надто особистим, лише сказав, що закоханий і дуже щасливий.

З другою дружиною, продюсеркою Іванною Дядюрою, актор розлучився у жовтні 2021 року після 8 років шлюбу. Вони працювали над фільмами «Хайтарма», «Кіборги» та іншими, а також виховували спільну доньку Софіє.

Загалом же режисер є батьком чотирьох дітей – троє народилися у першому шлюбі. Про першу його дружину практично нічого не відомо. Старша донька Ахтема, Назли, у 2021 році вийшла заміж у турецькому Кемері, а на початку 2023-го – народила дівчинку, тож Ахтем Сеітаблаєв вже став дідусем.

Однак кохання не питає про вік і статус, тож нині кримчанин готовий стати на весільний рушник втретє. Інформації про Мар’яну Боцвинюк не так і багато

Мар’яна Боцвинюк: нова кохана

Нова кохана Сеітаблаєва молодша від нього на 20 років. Раніше вона працювала у консульському відділі посольства України у Білорусі і саме завдяки її старанням вдалося повернути додому кількох українців, яких війна розкидала по світу. Зокрема рівнянина, який перебував на лікуванні у Мінську й після скасування авіасполучення між країнами не міг дістатися України, а також бабусі з онукою (тоді автівку родини з п’яти осіб окупанти розстріляли, мати з батьком та 18-річний син загинули, вижили тільки бабуся й 5-річна онука, яка отримала кульове поранення в голову), яких росіяни під час окупації Київської області насильно вивезли до Мінська. Навесні 2022 року українські дипломати знайшли їх і допомогли виїхати на лікування за кордон. До цієї зворушливої історії порятунку причетна й Мар’яна Боцвинюк.

Напевно, невдовзі ми знатимемо про цю непересічну дівчину значно більше. А поки що бажаємо щастя молодятам!