Уряд призначив колишню керівницю Харківського регіонального перинатального центру Ірину Кондратову заступницею голови Національної служби здоров’я України (НСЗУ). Очікується, що це стане гарним посиленням команди МОЗ.

Кілька фактів про Ірину Кондратову:
  • На початку повномасштабного російського вторгнення вона майже три місяці приймала пологи у підвалі, а також під ворожими обстрілами продовжувала надання медичної допомоги вагітним. Лікарка практично жила у підвалі лікарні разом з колегами і пацієнтами.
  • Навесні 2022 року зірка світового футболу Девід Бекхем на добу передав Кондратовій свій профіль до Instagram для збору грошей на обладнання для порятунку немовлят.
  • В кінці минулого року вона разом з іншими видатними українцями потрапила на обкладинку Time.

Також Ірина була визнана однією зі 100 найвпливовіших жінок року у світі за версією BBC

Про звільнення з посади керівниці перинатального центру і нове призначення сама Ірина написала так: «Це дуже травматичний досвід – під час війни та особистих руйнівних втрат залишити свою дитину, яку ти створював, будував, розвивав майже 12 років, любив до нестями. Але коли ціна стає більшою, ніж цінності, треба щось змінювати в житті».

Нагадаємо, що Національна служба здоров’я України (НСЗУ) є центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення. Діяльність НСЗУ спрямовується і координується урядом через міністра охорони здоров’я.

Підписуйтесь на наш дайджест у Telegram, жіночі історії в Інстаграм та приєднуйтеся до нашої веселої 46 000-ї спільноти у Facebook. Не спамимо дописами, ділимося лише дійсно цікавим.