Українська національна кінопремія «Золота Дзиґа» оголосила переможців, і в номінації «Найкраща режисерська робота» нагороду здобула Катерина Горностай за фільм «Стоп-Земля». Вона змагалася з достойними суперниками – режисерами Тарасом Дронем з фільмом «Із зав’язаними очима» та Олегом Сенцовим зі стрічкою «Носоріг».

Окрім режисерської, Катерина отримала ще дві нагороди – у категоріях «Найкращий сценарій» та «Найкращий монтаж». Її стрічка також виграла у номінації «Найкращий фільм».


Фільм «Стоп-Земля» (2021) – це зворушлива й правдива розповідь про досвід дорослішання

Катерина Горностай

Міжнародна прем’єра фільму Катерини відбулася під час 71 Берлінського міжнародного кінофестивалю. Фільм тоді отримав нагороду «Кришталевий ведмідь» юнацького журі конкурсної програми. Українська прем’єра відбулася на 12 Одеському міжнародному кінофестивалі (фільм отримав гран-прі).

Катерина Горностай в інтерв’ю “Суспільне Культура” розповіла й про свої подальші плани – документальний фільм про школу та дитинство під час війни.

Підписуйтесь на наш дайджест у Telegram, жіночі історії в Інстаграм та приєднуйтеся до нашої веселої 46 000-ї спільноти у Facebook. Не спамимо дописами, ділимося лише дійсно цікавим.