Сумка, рукавички, коричневе пальто

До таких поєднань ми навряд чи самі б додумалися – через традиційний страх виглядати наче папуга 🙂 Але консультант журналу “Українки” – стиліст, власниця імідж-студії New Style Ольга Леоні закликає негайно забути про нудні нейтральні кольори, тим паче на фоні осінньої мряки і сірих буднів. До речі, каже Ольга, серед папуг є достойні приклади поєднань кольорів – і це не жарт:)

Але почнемо з класичних – за колом Іттена. Це така палітра взаємодії кольорів, бачили ж напевно. Принципи цього кола застосовують і в поєднанні відтінків у гардеробі. Власне, Ольга й підібрала для нас наймодніші. 

Червоний + рожевий
Рожевий колір, спідниця, блузка

Ще кілька років тому таке поєднання вважалося верхом несмаку. А дарма – гляньмо лише на приклади. Вдалі, звісно: коли обидва кольори присутні в однаковій кількості (верх рожевий, низ – червоний або навпаки) і коли до спокійної рожевої основи додається червоний акцент (сумка чи туфлі). Ще один варіант – вже готовий рожево-червоний принт.


Рожевий + зелений
Стиль, образ, поєднання кольорів

Це природнє поєднання ми бачимо щоліта – у цвітінні садів та парків. У кольоровому колі Іттена ці два кольори теж є поєднуваними, бо є протилежними. Відтінки можуть бути різними: від малинового до пудрового, від смарагдового до хакі. В одному комплекті краще використовувати приблизно однакові за насиченістю, тоді вони виглядатимуть легко і гармонійно.


Жовтий + сірий
Жовтий піджак, сірий светр, сукня

У цьому поєднанні сірий наче гасить яскравість жовтого і служить нейтральним фоном. Блідо-жовтий краще комбінувати з світло-сірим, а насичений жовтий можна комбінувати з різними відтінками: від графіту до металіку. Жовтий акцент на сірому фоні – найкраще рішення для тих, хто любить і хоче носити жовтий, але побоюється зайвої яскравості.


Бузковий + жовтий

Ще один ансамбль протилежних кольорів, які – парадокс – при цьому вдало доповнюють одне одного. До того ж, ультрафіолет – офіційний колір цього року, саме час його носити.


Синій + помаранчевий
Синя блузка, помаранчевий колір, стиль

Помаранчевий, як і жовтий, багатьом подобається, але багато хто в одязі його остерігається, не вміючи поєднувати. Тож знайте: разом з синім помаранч «заспокоюється» і виглядає достатньо елегантно – переконайтеся самі.

Знаємо, що україночки в курсі усіх модних новинок, тому підготували статтю про кюлоти: у ній дізнаєтеся про ідеї для різних фігур. І радимо прочитати статтю про пуховик, вона допоможе вам підібрати ідеальний фасон, розмір та колір.


Синій + зелений
Одяг, жіночий образ, синій колір, зелений колір

Ці два кольори-сусіди у колі Іттена навіть перетікають одне в інший, утворюючи градієнт. І в одязі теж разом виглядають цілісно. Поєднувати з синім можна у будь-яких пропорціях.
Доповнити ваший образ може намисто: правильно підібране, воно створить гарне поєднання із вбранням. До речі, маємо цікаву статтю про українське намисто – у ній багато цікавих ідей.


Фіолет + зелений
Фіолетовий колір, фіолетові штани, спідниця

Сусідство цих двох кольорів не таке вже й близьке, як у зеленого з синім, але поєднання не менш ефектне. До речі, всі три кольори в одному образі теж виглядають дуже стильно.

Маємо для вас, наші красиві українки, чотири модні, а не нудні комбінації, з чим носити спідницю пліссе. Поєднання будуть доречні для роботи, прогулянок і вечірок – читайте тут і будьте завжди впевнені, що маєте гарний вигляд 🙂