Шовкові, авторські, вони точно зроблять образ незабутнім і стильним, а не наче старенька бабуся 🙂 Ми віднайшли лише п’ять українських марок хустин та шаликів, але однозначно їх більше – будемо доповнювати, бо такі речі не лише додають родзинки нашому вигляду, а й відтворюють на сучасний лад наші давні жіночі українські традиції.

LATONA

Бренд пропонує шовкові хустини, шалики та стрічки Твіллі власного дизайну і має три основні колекції: Identification, Rain та Lines. Все створює команда молодих дівчат, яких колись надинхули мандрівки Європою та Близьким сходом. Аксесуари Latona доповнять та нададуть легкості образам сучасної жінки: шовкову хустку чи шарф можна зав‘язати на шиї, Твіллі вплести у волосся, великою шовковою хустинкою покрити голову.  “Ми про поєднання жіночності та практичності, цілеспрямованності та ніжності”, – зазначають у бренді. 


OLIZ

Засновниця та натхненниця бренду Христина Зборошенко спершу реставрувала старовинні хустки родинної колекції. Згодом зрозуміла, що єдиний спосіб їх зберегти – відтворити сучасними засобами. У цьому їй допомагає знаменита мисткиня петриківського розпису Наталія Статива-Жарко. Вона працює над кожним малюнком декілька місяців, аби традиційні орнаменти й символи, стали витвором мистецтва, красивий традиційний елемент одягу став сучасним аксесуаром.


Silkshinestudio

Хустки, хустинки та шалики цієї марки – це авторський художній розпис шовку, яким займається Юлія Ігнатьєва. Щосезону вона створює тематичні колекції з рослинних мотивів, геометричних фігур, абстракцій. Кожна річ неповторна, запевняє майстриня, і розмальовується виключно вручну за особливою технікою.


My Scarf

Марка пропонує не лише класичні хустки, а й шалики, зібрані на кінцях дизайнерськими застібками з натурального каміння. Виглядає, як два в одному – і намисто, і шалик. Шиють лише з італійських тканин і готові доставити у будь-який куточок світу.


D.Olya

Створює лише шовкові аксесуари, кожен принт у якому виконаний власницею марки, художником-дизайнером Олею Дворянською. Вона застосовує різні техніки – акварель, туш, цифрову графіку, не боїться експериментувати з кольорами, а кожну річ супроводжує паспортом з індивідуальним номером і авторською листівкою. На замовлення навіть пакує у музичну коробку з ініціалами.