"Секс і місто", Сара Джессіка Паркер

Нумо, дівчата, звіримося перед тим, як ви відкриєте зранку свою шафу і “зависнете” 🙂 12 непотрібних речей, які є в кожної з нас – за жартівливим «списком» Жанни Шульц.

«Робила ревізію шафи. Нічого нового: як завжди, носити нічого, хоча вільного місця в шафі нема.  

Розділила те, що не ношу на три купи: якщо схудну, якщо погладшаю, якщо зійду з розуму. Всі ситуації цілком навіть реальні. У цьому році купка «якщо погладшаю» підозріло маленька, а «якщо схудну» гнітюче велика. Спасибі, зима, під час якої постійно хочеться грітися й їсти. І стрес, який я теж “заїдаю”.

А ще величезна кількість лахміття «щоб сміття винести – з хати у двір і назад». Саме воно чомусь носиться всюди – і в магазин, і в перукарню, і в поліклініку.

Знайшла 25 штук прикольних футболок з категорії «ну не викидати ж через таку маленьку плямочку/дірочку/розтягнутий виріз». Склала гіркою. Туди ж – м’яку стару піжаму. Полиняла? Зате зручна.

Справа висить добротний одяг на вихід: піджаки, спідниці, шовк і кашемір. Виглядаю у них серйозною жіночкою, матір’ю сімейства. Дорого-солідно. Нічого з цього не ношу.

Поряд затесалося подерте худі з принтом «Ейс оф Бейс». А раптом помолодшаю на 20 років?

Гардеробна кімната Керрі Бредшоу, телесеріал "Секс і місто"

Читайте також:
Як носити оверсайз: 3 поради стилістки
Пуховик: як вибрати і з чим носити, щоб не бути схожою на “гусінь”

Ось червоний піджак з люрексом. Незамінна річ, щоб ходити в школу на збори. Приходиш у ньому вся така зірково-гламурна, як Леді Гага і Остін Пауер в одній особі, і вчителі одразу розуміють, що від моїх дітей не варто чекати нічого пристойного. 

Повна полиця для речей, які треба лише трошки вкоротити/розпустити/вшити/перешити, і я тут же почну їх носити! Деяким екземплярам років десять, і це не межа.

Над нею – інша полиця: «Таке зараз не носять». Але ж мода циклічна і колись знову повернеться, а у мене вже є кльош/козаки/жабо/платформи.

Окремий куточок для речей «на згадку». Одягала на перше побачення з чоловіком / на захист диплому / на перший концерт Вакарчука. Не мотлох, а вінтаж. Через років п’ятнадцять коштуватиме на акціонах шалені гроші, ось побачите.

Ще є в мене категорія вбрання «Не знаю, де були мої очі, коли я купувала цю фігню». Не підходить ні до чого в гардеробі. Але дорогий бренд. Як можна викинути?

Туди ж належать сексі-сукні, куплені для весілля сестри, для новорічного корпоративу, для прийому в королеви – раптом запросять. Одягалися раз, в голу спину дуло, «шлейф» затоптали, в декольте витріщалися. Більше ніколи не одягну. Але хай висять.

А це мої 50 пар джинсів. Ні, вони всі сині по-різному. Так, ношу з них тільки дві пари. Але друзів не зраджують. Деякі зі мною були ще до заміжжя!

І насамкінець – біль у прямому сенсі цього слова: полиця з взуттям, в якому я можу лише… сидіти. Але красиво і елегантно сидіти! А ношу лише кеди, черевики, кросівки, уггі. Що значить «взуття бомжів», якому час на смітник? Руки геть, вони так виглядали ще при покупці!

І обов’язково, обов’язково щороку знаходиться в моїй шафі хоча б одна річ під кодовою назвою «Господи, що це?». А як у вас, дівчата? 🙂