Любов Матвійчук – хімік за професією, яка колекціонувала парфуми майже все своє життя. Її онучки – Богдана Матвійчук та Ярослава Демиденко – обидві кандидатки наук, не пов’язаних з парфумерією, але дівчата закохані у світ ароматів, знають про них ледь не все і є гідними послідовницями бубусиного хобі – відомими парфумерними експертками.

Саме вони наполягли на тому, аби бабуся зібрала всі свої надбання – історії, цікаві факти, унікальну колекцію фото, рекламних постерів, листівок – в окрему книгу «Любі парфуми». Це навіть не книга у класичному розуміні, а альбом з красивими фотоілюстраціями й авторськими віршами Любові Матвійчук.

На 140 сторінках книги пані Любов розповідає про культові парфуми, всесвітньо відомі бренди, розмаїття форм, ольфакторні забаганки. Вона захоплює історіями окремих парфумів – Cinema, Climat, Divina, які вже рідко зустрінеш, а також екземплярів, які й досі користуються величезною популярністю – Angel, Chanel №5, J’adore, Opium тощо.

Читайте також: Chervona Kalyna: новий український аромат, який втілює наш незламний дух і нашу неповторну природу

Окреме задоволення – розглядадти й читати про сотні колекційних, неповторних флаконів, зібраних Любов’ю Матвійчук

Пані Любов чудово відтворює відтінки епох, звичаї використання ароматів, особисті враження й спогади. Книга стане віддушиною для кожної пані, закохає у світ парфумів і спонукатиме дізнатися про них ще більше на сторінках Богдани та Ярослави. Дівчата продовжують справу бабусі й в інстаграмі розповідають вже про сучасні аромати, нішеву парфумерію, тренди й відкриття. Також вони проводять тематичні лекції про аромати, поєднуючи просвітницьку складову з благодійною – збираючи кошти на потреби військових.

Підписуйтеся на Богдану та Ярославу тут, стежте за анонсами їхніх заходів, а також замовляйте книгу «Любі парфуми» 🙂

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: