Не пончо, а саме кейпу – між ними, між іншим, істотна відмінність. Перше має форму прямокутника чи кола з вирізом у центрі для голови, другий має трапецієвидну А-форму з окресленою лінією плеча, прорізами для рук, застібками – схожий носять казкові феї і справжні леді:)

Ми не леді:) Але почали придивлятися до кейпу ще минулого року, коли він з’явився на модних світових показах. Цієї осені бачимо цю річ вже у більшості мас-маркетних марок – є елегантні фасони з твіду в клітинку, є повсякденні з м’якої вовни. Зараз, у теплу осінь, саме час їх носити. Як і з чим носити кейп, розпитали у нашого консультанта – стиліста, власниці імідж-студії New Style Ольги Леоні

Попри свою претензійність, зазначає Ольга, кейп, як і класичне пальто доречне для будь-якого виходу – і буденного, і святкового. Єдине, що потрібно врахувати, крій цього одягу.

Читайте також: 5 секретів, як виглядати стрункішою

Перше. Кейп має форму дзвіночка – розширюється донизу, тому для стрункого вигляду носити його краще з прямими чи обтягуючими джинсами і брюками, спідницею чи сукнею прямого силуету. До кейпу пасуватимуть і чоботи на пласкій підошві, і ботильони на підборах.

Друге. Кейп немає рукавів, лише вирізи. Тому варто подбати про теплий светр з довгими вузькими рукавами, а ще краще – про високі рукавиці.

Третє. Кейп має м’які форми. Обирати краще сумку чіткої геометричної форми, щоб вона не потонула у «хвилях» пальта-накидки.

Ще одна річ, на яку повернулася мода, – спідниця-пліссе. Зібрали тут кілька класних прикладів, з чим її поєднувати.