Про “міський шик” кожна з нас чула: його дотримуються всі відомі жінки – акторка Кейт Бланшетт, юристка Амаль Клуні і президентка Європейського центрального банку Крістін Лагард. Вони вдало змішують знакові люксові речі, культові бренди з класичною базою і одягом кежуал.

Власне, в цьому й полягає суть стилю “міський шик”: поєднання дорогих речей з повсякденними. Але вміле і правильне поєдннання. Цій темі присвятила свою лекцію-бранч відома українська імідж-консультантка, засновниця імідж-бюро LauStyle Лаура Овакімян. Вона займається підбором іміджу і стилю як індивідуальних, так і корпоративних клієнтів, проводить майстер-класи і тематичні зустрічі для тих, кого цікавить історія моди, модні тенденції, власний стиль і його вдосконалення.

Лекція про стиль “міський шик” стала однією з циклу лекцій Style in movie

Ікона стилю

Цього разу зустріч була присвячена не просто основам стилю “міський шик”, а конкретній його представниці – одній із найстильніших зірок Голлівуду Кейт Бланшетт. «Актриса має визнане природне почуття стилю й смак і продумує з костюмером кожну деталь свого образу. Їх хочеться розглядати незалежно від того, у що одягнена Кейт: у пишний казковий наряд в казці «Попелюшка», люксові наряди світської левиці в «Жасмин» або мінімалістичні, концептуальні наряди в «Куди ти зникла, Бернадетт?», – зазначає Лаура Овакімян.

Правила стилю “міський шик” розібрали на прикладі кінообразів акторки. Загалом правил сім

Правила стилю “міський шик”
  • поєднання елегантної класики та кежуалу;
  • бездоганна якість тканини, фурнітури, крою;
  • ідеальна посадка;
  • практичність та функціональність;
  • м’які лінії: трикотаж, костюми без підкладки;
  • перевага однотонних нарядів;
  • капсульність, комбінаторність.

Окрім базових речей, правил поєднання, інших зіркових прикладів “міського шику” Лаура Овакімян розповідала й цікаву історію культової сумки “Біркін”, яку дуже полюбляють ікони стилю. Загалом, лекція нагадувала дружнє жіноче спілкування за смачними сніданком від кухаря ресторану The CHEF.

Були й розіграші призів, і міні-презентації партнерів заходу: компанії Samsung, Ruta, Jewelry Concept Kyiv, Artuyt та інших

Такі тематичні лекції-сніданки плануються й надалі. Стежити за анонсами можна на інстаграм-сторінці Лаури Овакімян або через сторінку LauStyle у фейсбуці.