Скріни публікацій норвезької преси про справу норвезького чоловіка проти української дружини. Foto: dn.no (Aleksander Andersen)

Єнс Едвін Скогхой і Наталія Скогхой одружені з 2018 року. Йому 67, їй 41, познайомилися на сайті знайомств, жили недовго, але на перший погляд щасливо. Поки на початку грудня норвезькі ЗМІ не сколихнули заяви пана Скогхойя про те, що його кохана українська дружина намагалася його… отруїти. Його – не простого норвежця, а заступника голови Верховного суду країни! Для довідки: у разі підвищення до посади голови він міг би стати четвертою людиною в країні після короля, глави парламенту й прем’єр-міністра.

Наталію Скогхой висока посада чоловіка явно не спинила: за його звинуваченнями, українка його отруїла й різко покинула. Під час госпіталізації аналіз крові виявив сліди знеболювального, яке, як стверджує пан Скогхой, він не вживав із 2001 року, переказує норвезьке видання Dagbladet наша «Європейська правда».

При цьому причину такого «звірства» дружини пан суддя не називав. Її назвала сама пані Наталя

Єнс Едвін Скогхой, фото: dagbladet.no
Смс путініста

Після публічних звинувачень все ще законного чоловіка пані Наталя продемонструвала пресі його численні смс, їй адресовані. І вони були зовсім не про кохання-зітхання-страждання чи заклики “нам треба поговорити”. пан високоповажний суддя закидав дружину відвертими пропутінськими, точніше антиукраїнськими смс. Наприклад: «Думаю, що Путін на шляху до мети. Раніше він хотів денацифікувати Україну. Тепер він каже, що мета – десатанізувати Україну. У цьому він має рацію, але роботи багато». Або ж: «Люди з України – з пекла!». Або: «Сподіваюсь, що війна з Росією закінчиться тим, що Україна зникне з мапи!!!»

Після таких смс, направду, кожна українка нагодувала б такого путініста не лише заспокійливим, а і якимось дуже ефективним і довготривалим послаблювальним засобом. Не здивуємося, якщо пані Наталя так і зробила. Наразі, пише «Європейська правда», вона має намір теж подати до суду, щоб Скогхой «відповів за неправдиву інформацію, яку розповів ЗМІ».

Сам пан Скогхой вже зізнався, що проросійські смс дійсно надсилав, але запевняє, що надсилав… під дією отрути й у стані афекту. Бідненький 🙂

За даними «Європейської правди», справа про нібито його отруєння все ще перебуває на розслідуванні поліції Норвегії. Якщо знадобиться, ми всі виступимо на підтримку пані Наталки! Всі ми трошки Наталки 🙂

Маємо неймовірну історію неймовірної, жертовної материнської помсти: Міріам Родрігес: мати, яка помстилася за доньку і знайшла 10 вбивць.