ДЕ ЗУПИНИТИСЯ У ЛЬВОВІ: МІСЦЕ ЗА ДОСТУПНУ ЦІНУ, З ІДЕАЛЬНИМИ СИРНИКАМИ НА СНІДАНОК І З ВИДОМ НА НАЙСТАРІШИЙ ПАРК УКРАЇНИ

Тут поселять навіть з домашніми улюбленцями і забезпечать зубною щіткою, якщо раптом не маєте

Де зупинитися у Львові, шукали передусім для себе: редакцію журналу «Українки» запросили на міжнародний джазовий фестиваль Leopolis Jazz Fest. І, як водиться у зайнятих дівчат, шукали ледь не в останній момент 🙂 Кинулися, як більшість туристів, спершу по орендованих квартирах, приватних апартаментах, мініготельчиках – щоб «у центрі, пристойно і не дорого», типовий запит усіх туристів. Результат зовсім не втішив: потрібного житла або не було – «розібрали» або тут же просили неадекватно високу ціну – фестиваль же!

І ми, перебираючи всі можливі варіанти, згадали про Premier Hotel Dnister – мережевий, відомий, величезний – на дев’ять поверхів! 165 номерів – можливо, й для нас знайдеться.

Хоча, зізнаємося, особливої надії на це не мали і думали упереджено: мовляв, готель «дорогий», «недоступний» і явно заповнений у фестивальні дні. Натомість отримали найкращий варіант проживання, ще й з купою бонусів і можливостей. Жалкуємо, що не поцікавилися ним раніше і всі попередні відвідини галицької столиці «тикалися» по квартирах. Сподіваємося, україночки, ви будете мудріші та шукаючи місце, де зупинитися у Львові, одразу бронюватимете номер у «Дністрі» – щонайменше з п’яти причин.


Причина перша: повний сервіс за доступну ціну

Ми в редакції – з тих дівчат, які заробляють на себе самі, грошима не розкидаються і, відповідно, шукають хорошу якість за адекватну ціну. Тому суто практично порівняли. Квартира подобово у центрі Львова – від 1000-1200 гривень. У вихідні, свята чи фестивалі – цілих 1500. І це без повного сервісу, гарантованої чистоти, готового сніданку, капців, часто без шампуню, фена, праски та з постіллю й рушниками, які невідомо як прали.

В готелі за спецпропозицією «Туристичний вікенд у Львові», яка діє в Premier Hotel Dnister з п’ятниці до понеділка, проживання коштує лише… 1350 грн. Так-так, самі були здивовані доступною ціною 🙂 І це в номері класу «Прем’єр». Є номер «Класичний» для буднів – від 1700 грн на двох за добу, є й двокімнатні люкси за 3000. Але хоч який номер обери, в кожному – сервіс на 5 зірок, щоденне прибирання, стерильна постіль і рушники.

У шафі – халат і капці, на столику – водичка, у ванні – якісна косметика для душу, навіть зубна паста зі щіткою, не треба везти з собою


Причина друга: зручне розташування

Ми, як більшість туристів, рвалися оселитися ледь не на площі Ринок – у вирі подій, а потім раділи, що не оселилися: тут постійний гомін. Ресторани до ночі, клуби до світанку, туристи цілодобово. Найкраще зупинятися у Старому Місті, але не в самому туристичному центрі. В ідеалі, щоб у будь-яку його точку дістатися пішки і за лічені хвилини.

Від Premier Hotel Dnister до площі Міцкевича 9 хвилин – ми засікали, до площі Ринок – 12. Гуляючи, а не летячи стрімголов. Дорога пролягає історичними вулицями з вишуканими особняками, або повз легендарний Львівський університет, або через розкішний палац Потоцьких.

Звідси пішки легко дійти навіть до залізничного вокзалу. У нас дорога в один бік, неквапливо з рюкзаками на плечах, зайняла 18 хвилин, теж засікали. Маршрут – як окрема екскурсія: з вулиці Городецького до костелу святої Ельжбети, далі – до Собору Святого Юра. Потім вниз до «червоної вілли» Андрея Шептицького і одразу направо – Матейка, 6.

Premier Hotel Dnister не оминеш і не сплутаєш: багатоповерховий готельний модерн біля старовинного парку


Причина третя. Краєвид на Старе Місто і найстаріший парк

Premier Hotel Dnister розташований на пагорбі, від якого до головного корпусу Львівського університету простягнувся мальовничий парк – нині імені Івана Франка, а колись так званий Єзуїтський сад. Закладений ще у XVI столітті, він є найстарішим міським парком в Україні. 11 гектарів густої зелені! Відчиняєш вікно номера і слухаєш тишу або пташиний спів, вдихаєш аромати різнотрав’я, а не вихлопні гази, як зазвичай у міських готелях.

Крізь «франківський» парк пролягає й дорога до Старого Міста – додаткові 1500 кроків у день з ароматерапією. Мали б більше часу, то щоранку або щовечора бігали б тут, як інші гості готелю. На рісепшн можна навіть взяти палки для скандинавської ходьби і замовити заняття з професійним інструктором, який за півтори години під розлогими дубовими кронами навчить цій оздоровчій техніці.

Вид з іншого боку готелю теж тішить око: старовинні «панські» особняки, кольорові дахи, наче з ретрокіно…

Роздивлятися ці архітектурні ансамблі, відкривши панорамні вікна номеру і «посьорбуючи» ароматну каву, – окреме задоволення…


Причина четверта. Сніданки

Ранкова трапеза у готельному ресторані – ще одне задоволення. Не потрібно готувати або шукати, де поснідати у Львові – в Premier Hotel Dnister сніданок подають з 7.30 до 10.00, і це не скромні «сосиска-сир-булочка», а… муки вибору 🙂 Сирна тарілка – від грюєру до брі, страви з яєць, навіть пашот, різновиди овочів – і свіжі, й тушковані, м’ясне асорті й ті ж сосиски, бекон, ще й домашнє сальце, фрукти, випічка, йогурти, каші, млинці з начинками й ідеальні сирники! Що важливо, всі страви готуються з місцевих продуктів – фермерських та органічних, готельна кухня має знак Fresh Organic Traditional.

Чесно кажучи, спершу ми хотіли замовити сніданок у номер – стандартна послуга в готелі 4-5 зірок, але не змогли відмовитися від сніданку на ресторанній терасі з видом на згаданий «франківський парк».

На дев’ятому поверсі у барі «Панорама» краєвид ще чарівніший, особливо ввечері – на осяяне ліхтарями Старе Місто і Високий Замок. А якщо хтось надумає приїхати до Львова на свій день народження, то можна влаштувати святкування в ресторані «Дністер».

Ресторан готелю має два зали і багате українське меню, а бар на терасі “Дністер” – хорошу карту десертів


Причина п’ята. Клубні бонуси для постійних гостей

Ми, як більшість туристів, бронюючи той чи інший готель, зазвичай вивчаємо лише «комплектацію» номеру і те, що входить у проживання. І дарма. Якщо не полінуватися і зайти на сайт того ж Premier Hotel Dnister або уважно вивчити буклет, що завжди лежить на столику в номері, то можна дізнатися й отримати безліч додаткових приємностей. Наприклад, в готелі можна попросити безплатно килимок для йоги, анатомічну подушку або спакувати сніданок із собою. Ще – сходити у сауну чи скористатися послугами салону краси. Можна поселитися з домашнім улюбленцем (за символічну доплату), а своїм дітлахам замовити особливу реєстрацію, подарунок і спеціальне дитяче меню за програмою Premier Kids Club.

Учасники Premier Club (для цього достатньо зареєструватися на сайті готелю) мають додаткові переваги. Скажімо, знижку на проживання до 15% при ранньому бронюванні.

Також передбачена ніч у подарунок – до дня народження або за умови бронювання 2-3 ночей, акційні пропозиції та постійні бонуси

От ми, дізнавшись про можливі привілеї, зареєструвалися в Premier Club і одразу отримали знижку 50% на ніч першого поселення – не лише у Львові, а в будь-якому готелі мережі Premier. А їх, на хвилиночку, 15 – від Одеси, Сум, Харкова до Буковеля й Угорщини. Вловлюєте, дівчата? 🙂

Усі ці приємності чекають кожного, хто обирає готель вдумливо, вникаючи, а не кидається бронювати перше-ліпше невідомо яке житло – як донедавна ми, журналістки з «Українок» 🙂

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: