Фото Google.org

Компанія Google.org запускає глобальний проєкт Google.org Impact Challenge для підтримки жіночих економічних ініціатив. «Ми шукаємо ідеї некомерційних та соціальних організацій у всьому світі, які працюють над просуванням економічних можливостей жінок та дівчат та створенням шляхів до процвітання. Google.org забезпечить загальне фінансування у розмірі 25 мільйонів доларів, а грантоотримувачі Impact Challenge отримають менторські поради від працівників Google, Ad Grants та додаткову підтримку для реалізації своїх ідей», – повідомила, презентуючи проект, Жаклін Фуллер, президент Google.org.

Чому це важливо

Свою ініціативу Google.org запровадив на підтримку програми ООН «Гендерна рівність та розширення можливостей усіх жінок і дівчат». «Жінки та чоловіки досі залишаються в нерівності, і ця нерівність погіршилася на тлі пандемії COVID-19. У всьому світі жінки майже вдвічі частіше втрачають роботу внаслідок COVID-19, і лише в США жінки втратили понад 5,4 мільйона робочих місць, що становить 55% усіх втрат робочих місць у 2020 році. Жінки також виконують непропорційний обсяг неоплачуваної домашньої роботи, і, за оцінками, 20 мільйонів дівчат у всьому світі ризикують не повернутися до школи. Скорочення робочих місць, втрата доходів та відсутність доступу до освіти перешкоджатимуть економічному прогресу для наступних поколінь жінок та дівчат, особливо тих, що живуть у недостатньо забезпечених громадах», – йдеться в комюніке Жаклін Фуллер.

Ці тривожні реалії, вважають в Google.org, вимагають швидких та потужних дій

На підтримку всіх жінок

За останні п’ять років Google.org виділив понад 55 мільйонів доларів некомерційним організаціям, які підтримують гендерну рівність та доступ до можливостей для жінок та дівчат у всьому світі. Компанія також працювала з грантоотримувачами, такими як Національний альянс домашніх робітників, Laboratoria та GiveDirectly, які присвятили свою діяльність тій самій справі. Цей новий Impact Challenge буде будуватися на цій роботі. «Я пишаюся нашим партнерством з Vital Voices та Project Every, а також нашою феноменальною групою експертів, які роблять значну роботу у всьому світі. Наша група складається з жінок-лідерів з більш ніж 15 країн, які мають глибокий досвід у галузі світової державної політики, адвокації, досліджень, бізнесу, технологій та іншого. Вони допоможуть скерувати нас, коли ми відберемо ідеї, що мають найбільший потенціал для впливу», – зазначила Жаклін Фуллер.

Україночки, якщо ви теж працюєте над інноваційним проєктом, що підтримує жінок та дівчат, або маєте сміливу ідею, яка змінить економічні можливості для жінок та дівчат, відвідайте g.co/womenandgirlschallenge, щоб подати заявку та дізнатись більше про програму. Організації мають подати ідеї до п’ятниці, 9 квітня, а одержувачі грантів будуть оголошені пізніше цього року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: