Букет — це чудовий подарунок, який зможе передати ваші емоції та почуття навіть на відстані. Вручати квіти — чудова традиція, яка вкотре доводить, наскільки наші жінки та близькі люди для нас дорогі. Якщо ви бажаєте, щоб ваше привітання було на висоті, варто підійти до вибору подарунків з усією відповідальністю.

Завдання ускладнюється тим, що букети для коханої жінки, мами, сестри та колеги, згідно з квітковим етикетом, мають бути різними. Фахівці компанії flowers.ua, яка займається доставкою квітів, поділилися своїми знаннями та розповіли, які квіти краще обрати, щоб усі пані у вашому оточенні відчули вашу увагу.


Букет для дружини чи коханої дівчини

Розкішний та незвичайний букет для коханої на день народження або будь-яке інше свято – найкращий спосіб її вразити та зачарувати. Замовити квіти для дружини чи дівчини до свята краще заздалегідь, щоб кур’єр зміг передати їй ваше привітання з ранку.

Для спрощення процедури замовлення фахівці компанії Flowers.ua створили фірмовий додаток для Android та iOS. Тепер купувати квіти коханим ще простіше та зручніше

Окрім троянд завжди актуальними залишаються композиції з тюльпанів, ірисів, а також трендові квіти в коробці. Дуже великою популярністю користуються орхідеї.

Можна замовити як композицію зі свіжозрізаними орхідеями, так і живу квітку в горщику. І не забудьте додати до квітів презент у вигляді м’якої іграшки, коробки цукерок, кошика фруктів або флакона парфумів.


Букет квітів для мами

Букет для мами має підкреслити безмежне кохання та подяку. Так, згідно з мовою квітів, фіолетовий – саме той відтінок, яким можна без слів сказати “дякую”. Зверніть увагу на композиції з фіолетовими тюльпанами або синьо-фіолетовими ірисами.

Якщо не хочете, щоб це був монобукет, можна додати до композиції хризантеми, айстри або лілії. Ці рослини символізують мудрість, відданість та щастя.

Також не варто забувати й про тещу, адже вона – ваша друга мама. Наприклад, дуже доречними будуть кали, які говорять про витонченість.


Зручне замовлення через додаток

Щоб зробити замовлення, можна навіть не заходити на сайт, адже далеко не завжди під рукою є комп’ютер або ноутбук. Завантажуйте безкоштовний фірмовий додаток Flowers.ua на ваш смартфон, доступний на базі iOS та Android, щоб ще більше спростити процес замовлення квітів.

Додаток має інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс і дозволяє не тільки робити покупки, а й ділитися своїм вибором з друзями в месенджерах

Також за допомогою додатка можна відстежувати по мапі пересування кур’єра. Оплату можна здійснити однією з найпопулярніших платіжних систем у валюті на вибір (гривні, долари, євро).

Компанія Flowers.ua розуміє, наскільки важливо приділяти увагу близьким у наш час, тому доставка квітів працює по всіх містах України, де немає бойових дій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: