Як правильно обирати бюстгальтер: 5 типових жіночих помилок на примірці
Про форму грудей, глибину чашки, ширину бретелей і кількість застібок
Про форму грудей, глибину чашки, ширину бретелей і кількість застібок
Офіційний факт, який виявили під час міжнародного дослідження причин захворювання грудей: 80% жінок (україночок теж) не знають, як підібрати бюстгалтер і вибирають його неправильно. Звідси й ті ж захворювання, і не дуже апетитний вигляд жіночих принад. Ми хочемо бути здоровими і впевненими, що невеличкий перший розмір не «потоне» в чашці, а третій-четвертий не «випадатиме» з усіх країв 🙂
І взагалі мріємо, щоб наші груди виглядали жіночно і гарно у будь-якому фасоні – і в мереживному бралетті, і в еротичному корсеті. Як цього досягти знають спеціалісти з білизни. Ні, не продавці-консультанти у магазинах – їхнє завдання продати, а кравці – ті, що шиють спідній одяг: їхнє завдання створити такий бюстгальтер, який жінка носитиме із задоволенням і вдячністю. Відповідно, знають про нього все. Так як Оля Михайличенко, конструктор білизни. Оля сама шиє бюстгальтери (щоправда, зараз вже залучає й інших кравчинь, бо виробництво росте) і знає значення кожної деталі: від правильної ширини бретелі до потрібної глибини чашки.
Оля цитує слова своїх викладачів з конструювання одягу: є дві речі, які повинні бути пошиті чітко по фігурі: чоловічий костюм і жіночий бюстгальтер. І якщо ви не шиєте його на замовлення, то повинні навчитися вибирати.
При виборі бюстгалтера спочатку треба визначити розмір пояса (об’єм тіла під грудьми, тобто низ бюстгальтера) і лише потім вибирати об’єм чашок – не навпаки! Це пояснюється тим, що різниця в розмірах пояса більш істотна і складає близько 5 см, а чашки лише 2,5 см. Саме на пояс припадає 90% підтримки бюстгальтера і лише 10% на бретелі, тому він є ключовим при вимірах. Є єдиний нюанс, за кравецьким досвідом Олі: при широкій спині і маленьких грудях орієнтуватися потрібно все-таки на розмір чашки, а подовжити пояс можна за допомогою бра-екстендера – це причіпні застібки.
Ну і не зайве нагадати, що під час примірки (та й носіння) пояс має бути розташований на спині виключно горизонтально і не «підстрибувати» у місці бретельок.
Точний розмір бюстгальтера визначається двома мірками: об’ємом вищезгаданого пояса і об’ємом найвипуклішої точки грудей. Наприклад, об’єм під грудьми 75 см, об’єм самих грудей 92 см. Мінусуємо більше від меншого, маємо різницю 92-75 =17 см. Далі за загальноприйнятою таблицею розмірів знаходимо свої виміри: виходить 75С або 3 розмір.
Варто знати, що деякі розміри є взаємозамінними, їх ще називають паралельними: це найближчий до вашого розмір за поясом чи чашкою. В примірочну можна їх теж взяти, щоб відчути різницю і побачити, який саме краще сидить і тримає груди.
До речі, з кожною зміною тіла (вагітність, схуднення, вік) змінюється й розмір білизни: груди мають вміщатися у чашку, а не «випирати», наче тісто з діжки.
Під час примірки застібаємо ліфчик на крайній правий гачок. Пояс від носіння розтягуватиметься, і тоді ви зможете його підтягнути, змістивши застібку вліво. Для великого розміру бюсту краще 3-4 ряди гачків, щоб груди мали максимальну підтримку.
Чим більші груди, тим ширшими мають бути пояс та бретелі. Вузькі вагу грудей не триматимуть, перетискатимуть тіло і порушуватимуть кровообіг. При правильному регулюванні довжини, вчить Оля, бретельки повинні бути злегка натягнуті так, щоб між ними і тілом можна було вільно просунути палець. Якщо ви можете це зробити, значить, ви правильно вибрали бюстгалтер.
Якщо ви хочете правильно вибрати бюстгалтер, звертайте увагу на кісточки: вони повинні бути розташовані одразу під грудьми, оскільки будь-який тиск на молочні залози може їх закупорювати і викликати мастит. Кісточками при невеликих грудях, відзначила Оля, краще не зловживати.
Надавайте перевагу бралеттам – м’яким чашкам з мережива чи текстилю, а кісточки використовуйте для спокусливих суконь чи побачень.
Читайте також: Розвантажувальні дні без голодування
Всі виробники відшивають свою білизну з огляду на класичну округлу форму грудей. Такій справді підходять всі фасони і, особливо, модні зараз бралетти. Але як правильно підібрати ліфчик для некласичних форм?
Випуклу форму обвислим грудям (на жаль, теж закономірна форма з віком або після багатьох годувань) «повернуть» цупкі чашки з кісточками.
Читайте також: Інтервальне голодування: новий тренд у схудненні
З-поміж усіх гарних фасонів для щоденного носіння краще обрати той, що максимально відтворює природню форму грудей: не надто піднімає їх і не стискає. У цьому сенсі дуже виручають ті ж бралетти. У них нема кісточок, пушапів, але завдяки особливому крою вони м’яко підтримують груди і вдало коректують їхні натуральні обриси, пояснює Оля. Тим паче, вони шиються з мережива, атласу, шовку і зовсім не виглядають як буденна білизна – не соромно у будь-який момент роздягнутися 🙂
Ну і не відмовляти собі у гарному бюстгальтері. Колись хтось із відомих жінок провів паралель: яка білизна, таке й життя. Робімо своє життя красивим, а груди… принадливими 🙂
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: