Сьогодні INCO Academy запускає свою програму Work In Tech в Україні у співпраці з Projector, Prometheus і Відкритим Університетом Майдану. Оскільки війна триває та продовжує впливати на життя мільйонів, люди шукають способи здобути найважливіші цифрові навички й знання, щоб забезпечити собі довготривалу й стабільну зайнятість.

Саме тому відсьогодні 5000 стипендій на отримання Професійних сертифікатів від Google будуть розподілені між українцями, що втратили або ризикують втратити роботу, в межах програми INCO Academy — Work in Tech за грантової підтримки Google.org. За умовами програми, українські неприбуткові організації Prometheus, Projector Institute, Відкритий Університет Майдану підтримуватимуть тих, хто бажає освоїти нову спеціальність та шукає роботу в Україні або прагне підвищити свою кваліфікацію.

Учасники програми “Професійні сертифікати від Google” зможуть обрати один із двох курсів у сфері ІТ, доступних на Coursera — IT-Підтримка та Цифровий маркетинг та електронна комерція. Курси складаються з відеозанять, практичних завдань, тестувань. Учасники навчаться використовувати популярні інструменти та платформи, необхідні для старту роботи в ІT. Програма також включає менторські сесії, кар’єрні консультації, уроки англійської мови та навчання work-life балансу.

Курси можна пройти за трип’ять тижнів щоденного навчання, проте зазвичай студентам потрібно до шести місяців. Потенційним учасникам не обовʼязково мати відповідний досвід чи науковий ступінь. Після закінчення програми випускники отримають сертифікати, визнані експертами галузі та роботодавцями.

Протягом війни онлайн-інструменти стали порятунком — вони допомагали залишатися на зв’язку, навчатися та працювати віддалено. Оскільки відбудова України вже розпочалася, ці інструменти допоможуть створити ще більше можливостей і забезпечити більш інклюзивне майбутнє в усій країні.

Реєстрація на програму INCO Academy — Work In Tech відкрита на сайті https://vum.org.ua/work-in-tech-program/. Охочим радимо подавати заявки заздалегідь, оскільки кількість місць обмежена.

Про INCO Academy

Академія INCO, яка є частиною міжнародної INCO Group, розкриває та підтримує таланти в усьому світі, аби кожен міг знайти своє місце на майбутньому ринку праці. Навчальна програма INCO Academy — Work In Tech спрямована на те, щоб підштовхнути людей з різною підготовкою — особливо вразливі верстви населення — на роботу в галузях, які мають найбільший попит в економіці, що так швидко розвивається.

Про Prometheus

Prometheus — це найбільша онлайн-платформа для навчання в Україні з понад 300 відкритими курсами та 2 000 000 студентів. Серед курсів є ІТ, підприємництво, англійська мова, особистісний розвиток, підготовка до ЗНО та професійний розвиток для вчителів і лікарів.

Про Відкритий Університет Майдану

Відкритий Університет Майдану (далі — ВУМ) — громадська організація, створена під час Революції Гідності у грудні 2013 року як ініціатива просто неба та офіційно зареєстрована у 2014 році. ВУМ виступає агентом розвитку громадянської освіти в Україні (включно з дистанційним та гібридним навчанням). Місія організації — розвиток неформальної громадянської освіти в Україні, а також громадянських компетентностей, проєктів громадянського впливу та нетворкінгу.

Про Projector Institute

Projector Institute — провідний український неурядовий EdTech інститут із соціальним імпактом, який уже сім років надає онлайн-освіту в креативній і технологічній економіці. Projector Institute нараховує понад 12 500 випускників, які зуміли побудувати нову кар’єру в технологічних і творчих професіях.

Про Google.org

Google.org, філантропічний підрозділ Google, підтримує неприбуткові організації, які впроваджують інновації для розвʼязання гуманітарних проблем. Google.org створений, щоб надати підтримку організаціям, які шукають, експериментують і розвивають ідеї для покращення світу, а також продовжують застосовувати ітеративний підхід до філантропії. Google.org підтримує ініціативи, котрі можуть мати відчутний вплив на місцеві, регіональні та глобальні проблеми, і об’єднує людей Google на підтримку цих зусиль з єдиною метою — створити кращий світ якомога швидше. Google.org шукає та підтримує організації, які впроваджують інновації та використовують технології для боротьби з найбільшими викликами світу. Ми допомагаємо неприбутковим організаціям набирати обертів і розвиватися, реалізовуючи їхнє бачення, об’єднуючи наших працівників та мобілізуючи їхні навички, щоб допомогти грантоотримувачам реалізувати їхні проєкти — ми завжди прагнемо дати їм найкраще, що має Google. Це включає як фінансові ресурси + продукт Google, так і людські ресурси (готівка + Google). Лише у 2015 році Google.org пожертвував понад 100 мільйонів доларів США у вигляді грантів, 1 мільярд доларів у вигляді технологічних ресурсів, а працівники присвятили понад 200 000 годин волонтерській роботі.