на правах реклами

Ювелірні вироби міцно увійшли до нашого життя. Заручні та обручки символізують наш статус. Фамільні прикраси ─ наш зв’язок із родом. Декоративні допомагають створювати неповторні образи. Персоналізовані зберігають пам’ять про важливі події. Якщо ви шукаєте красиву прикрасу із золота, подивіться в “Ювелір капітал” ─ https://jewelshop.com.ua/.

А у цій статті ми обговоримо, які бувають прикраси, як їх підібрати та де краще купити.

ВИДИ ЗОЛОТИХ ПРИКРАС
як вибрати своє

Ювелір Капітал каблучки

Різновидів прикрас чимало:

  • кільця ─ заручні, обручки, декоративні, фалангові, кільця-обереги;
  • сережки ─ пусети, протяжки, шандельєри, конго, джекети, пензлики, кафи та інші;
  • підвіски ─ християнські хрестики, літери, символи, шарми, знаки Зодіаку та інші;
  • шийні прикраси ─ ланцюжки різних плетен, кольє, намиста, ювелірні шнурки;
  • інші – браслети, брошки, шпильки, запонки, жіночі і чоловічі годинники тощо.

Після того, як ви визначилися, який саме вид золотої прикраси вас цікавить, треба зрозуміти, які вимоги до його зовнішнього вигляду ви ставите:

  • з якого саме золота воно має бути зроблено? Жовтий, червоний, білий з родієвим покриттям. Два види золота, скомпоновані разом, або навіть усі три.
  • чи матиме цей виріб вставки. Якщо так, то з якими ─ емаль, перламутр, дорогоцінне або напівдорогоцінне каміння. Наприклад, діаманти, сапфіри, аметисти, смарагди, аквамарини, рубіни, муассаніти, топази, фіаніти, бірюза, малахіт, яшма, бурштин.
  • який стиль та дизайн матиме прикрасу. Воно може бути класичним, вінтажним, мінімалістичним, авангардним, вечірнім. Мати квіткові, анімалістичні чи геометричні мотиви. Виділятися об’ємним декором або бути лаконічним.

І, звичайно, значний нюанс ─ бюджет, який ви можете виділити на придбання.


чому багато хто
ВОЛІЄ «ЮВЕЛІР КАПІТАЛ»

Ювелір Капітал підвіски

Не секрет, що в ювелірних магазинах роблять дорогі покупки. Тому важливо переконатися в тому, що продавець надає вам справді якісний товар. Для цього треба перевірити прикрасу на наявність усіх бірок та штампів від Пробірної палати, а якщо там є вставки з діамантів, то спитати сертифікат, який має додаватися до каменів.

У магазині «Ювелір Капітал» ви можете купити золоті сережки та інші прикраси, якість яких не викликає сумнівів. Асортимент просто величезний, а багато моделей пропонують зі знижкою. Кожен знайде там те, що шукає.

При замовленні на суму від 2500 грн доставка до будь-якого населеного пункту країни безкоштовна. А якщо з якихось причин золота прикраса вам не підійшла, протягом двох тижнів її можна обміняти на іншу. І це, незважаючи на те, що українське законодавство не передбачає можливості повертати ювелірні вироби! Магазин іде назустріч клієнтам.

Не дивно, що в «Ювелір Капітал» вже понад мільйон задоволених покупців. Рекомендуємо вам!


НАЙДОРОЖЧІ ПРИКРАСИ
в історії

Золоті прикраси Ювелір Капітал

Цей розділ – для натхнення. У ньому ми зібрали найбільш вражаючі ювелірні прикраси, які не назвеш інакше як витвором мистецтва. Всі вони коштують нечуваних грошей.

Ось рейтинг від Ювелір Капітал:
  • кольє “L’Incomparable” від бренду Mouawad. Ця прикраса створена з рожевого золота, а для його декору використано 91 діамант з жовтим каменем вагою 407 карат. Недарма ім’я кольє означає “Незрівнянне”, а коштує воно 55 млн доларів.
  • кільце “The World’s First All Diamond Ring” від компанії Shawish Jewellery. Цей унікальний виріб виточений із цільного діаманта і важить цілих 150 карат. Аналогів йому немає у світі і навіть дизайн захищений авторським правом, а ціна такого кільця – 70 млн доларів.
  • брошка «Peacock» від знаменитого будинку Graff. Зроблена у вигляді павича, брошка, як і личить цьому птаху, переливається всіма кольорами веселки. Вона інкрустована білими, синіми, жовтими та помаранчевими діамантами загальним числом 1 305 штук. Центральний можна виймати й носити як підвіску. Вартість прикраси становила 100 млн доларів.
  • намисто “A Heritage in Bloom” роботи ювелірного художника Уоллеса Чана. Це неймовірно деталізована прикраса з понад 10 000 дрібними діамантами та 24 великими. На дизайн автора надихнула китайська культура, а носити намисто можна 27 різними способами, оскільки воно модульне. Його ціна ─ 200 млн доларів.

Втім, в Україні можна купити золоті каблучки та інші вироби із золота, які також виглядають дуже гідно. Наші майстри роблять незрівнянні речі. Все, що потрібно модниці або моднику ─ просто вибрати серед них те, що припаде до душі.


коротка пам’ятка
З ДОГЛЯДУ ЗА ЗОЛОТОМ

Золото прослужить вам довше, якщо ставитись до нього дбайливо. Небажано приймати душ, плавати в басейні, озері, морі, не знявши сережки чи кільця – від одного разу нічого не буде, але регулярний вплив води, особливо хлорованої, зробить прикраси тьмянішими.

Також треба оберігати їх від механічних пошкоджень – подряпин, вм’ятин, а каміння – від сколів. Тому краще не ходити в прикрасах у спортзал і не займатися домашньою роботою. А якщо робите макіяж чи укладання з лаком, гелем, мусом, то надягайте ювелірні вироби після того, як закінчите. Натомість вони віддячать вам красою та сяйвом протягом довгих років.

Бажаємо вам приємних відкриттів!

Підписуйтесь на наш дайджест у Telegram, жіночі історії в Інстаграм та приєднуйтеся до нашої веселої 46 000-ї спільноти у Facebook. Не спамимо дописами, ділимося лише дійсно цікавим 🙂