Спільно з ГО DoLadu, відомого своєю роботою в галузі психологічної реабілітації військових, компанія Yakaboo створює бібліотеки, спрямовані на поліпшення ментального стану військових під час їхнього лікування у шпиталях. Оскільки читання є потужним інструментом для зцілення та відновлення, стимулює розвиток ментального здоров’я та позитивно впливає на емоційний стан, психологи DoLadu розробили спеціальну добірку книжок, які допомагають у реабілітації військових. Зі свого боку, компанія Yakaboo надала свою підтримку та передала необхідну літературу до центру DoLadu на базі Київського міського клінічного госпіталю ветеранів війни.

Співзасновник Yakaboo Юрій Кривошея зазначає: «Хоча перед нами ще довгий шлях, кожен успішний крок на цій дорозі є результатом значної командної роботи. Нам необхідно продовжувати допомагати один одному в досягненні нашої спільної мети, і для нас є честю бути частиною такого важливого проєкту. Я переконаний, що книга може бути дієвим інструментом не тільки для відновлення ментального здоров’я, а й серйозним активом для саморозвитку. Читання може наближати нас до здійснення мрій, і кроки до їх реалізації стають більш осмисленими та фундаментальними».

Керівниця ГО DoLadu Христина Курганська додає: «Читання стимулює розумову діяльність людини, покращує пам’ять і підвищує творчий потенціал, що разом з кваліфікованою психологічною терапією сприяє відновленню та зміцненою ментального здоров’я людини. Дякуємо нашим партнерам Yakaboo за можливість об’єднати зусилля заради єдиної мети!»