Громадська організація «Жіноча Ліга» у межах програми EU4Youth Alumni за підтримки Європейського Союзу ініціювала и організовує серію зустрічей для дівчат під назвою Girls Leadership Academy 1.0.

Як зазначають організатори, йтиметься не про те, як досягнути «успєшного успєха»: “Girls Leadership Academy 1.0 – це про кожну дівчину, про усіх нас і наш усвідомлений (а інколи не дуже) шлях до себе. «У нас немає правильних відповідей. Знаєш чому? Тому що правильних відповідей не існує. Ти твориш своє життя, ти твориш себе. Тож не будь в тренді – будь на крок попереду і долучайся до Girls Leadership Academy 1.0».

Що на вас чекає?

Десять (а можливо і більше, а можливо і менше) зустрічей, які допоможуть тобі краще зрозуміти себе, людей та світ навколо. Розпочинаємо вже у березні 2021!

Про що говоритимемо?

1. Про лідерство і його багатогранність
2. Про шлях до лідерства (формальну та неформальну освіту в Україні та за кордоном)
3. Про скіли і їх прокачку (проектний менеджмент, ораторське мистецтво, нетворкінг)
4. Про політику, економіку та громадський сектор
5. Про бажання, цілі та вміння правильно їх поставити

Як все відбуватиметься

Формат зустрічей – онлайн. Тож незалежно від того, де ви проживаєте, ви зможете взяти участь. Зустрічі плануються один раз на два тижні упродовж 4 місяців. Тому готуйтеся до того, що у вас з’явиться купа класних подруг із різних куточків України!

Хто може взяти участь?

1. Команди з 2-3 дівчат (мінімум 2, максимум – 3)
2. Вік – 14-18 років
3. Проживання: будь-де в межах території України

Що потрібно, щоб взяти участь у програмі

1. Сформувати команду з 2-3 дівчат.
2. До 24 лютого заповнити форму за посиланням: https://forms.gle/dytQQsDDySAXLFf49
3. Налаштувати себе на позитив та очікувати на результати відбору, які будуть надіслані до 1 березня.

Приємний бонус

Три (так-так, саме три, а не одна чи дві) команди, які наберуть найбільшу кількість балів після проходження Girls Leadership Academy 1.0, зможуть відправитись у триденну подорож до Києва влітку. Деталі згодом, а поки просто знайте – усе безкоштовно та дуже цікаво 🙂

«Якщо у вас ще немає досвіду участі у подібних проектах, ви боїтеся, що щось не вдасться, або соромитеся, то знайте – ми також боїмось, адже кожний новий проект – це новий виклик довжиною у ціле життя, але знаємо, що разом нам усе вдасться», – зазначають організатори. А ми, журнал «Українки», як медіа партнер цієї класної ініціативи, закликаємо долучатися до Girls Leadership Academy та інформацємо, що всі деталі можна дізнатися також на фб-сторінці зустрічей за посиланням.