Ми проживаємо щодня різні емоції: сміємось, кохаємо, сумуємо, захоплюємось. Наша шкіра запам’ятовує почуття, формуючи улюблені зморшки, карбуючи спогади, потребуючи особливого догляду. Так хочеться, щоб цінні моменти лишались в серці, а шкіра була доглянута за допомогою анти-вікової косметики, що дозволятиме їй виглядати найкраще для свого віку.

Ще у 1978 році Пітер Денніс Мітчелл отримав Нобелівську премію з хімії за відкриття впливу Q10 на генерацію енергії у клітинах організму. Q10 та Kреатин – це потужні активи, що природним чином виробляються молодою шкірою. Але часом їхній рівень зменшується, тим самим знижуючи здатність шкіри до регенерації і сприяючи появі зморшок та інших вікових змін. Тому вже протягом 20 років компанія Beiersdorf з великим успіхом випускає власний асортимент догляду за шкірою NIVEAQ10.

Тепер нова формула NIVEA Q10 POWER поєднує Q10 та в 10 (!) разів більшу кількість Креатину в порівнянні з попередньою версією. Дія комплексу вражає: зморшки помітно зменшуються за 4 тижні, а шкіра стає більш пружною вже за 2 тижні регулярного використання.

Звучить неймовірно? Тоді пропонуємо челлендж разом з NIVEA Q10 POWER. Все просто: один лайфхак в день з переліку нижче плюс комплекс NIVEA Q10 POWER (денний крем, нічний крем та засіб для контуру очей). І ви відчуєте себе молодшою та побачите результат уже за 10 днів!

Переконайтеся самі, що регулярне використання NIVEA Q10 POWER разом з цими лайфхаками – найкраща інвестиція в себе для молодого, сяючого вигляду та безлічі компліментів щодня!