Фото Національної гвардії України

Світлана – військова водійка, про яку ми дізналися на сайті Національної гвардії України, де розповідають про нацгвардійок, які зараз на фронті. Світлана на службі вже понад п’ять років. У цивільному житті 15 років працювала інструкторкою з водіння в автошколі. Тимчасова окупація Слов’янська росіянами у 2014 році переконала Світлану в необхідності зі зброєю в руках захищати свою Батьківщину. Але шлях на військову службу був нелегкий. 

«З самого початку були пропозиції стати діловодом відділення, але я хотіла бути саме водієм», – ділиться Світлана. Трохи згодом, коли у Національній гвардії України почали реалізовувати закон про «гендерну рівність», Світлані вдалося отримати омріяну посаду. За весь час служби її ніколи не лякала жодна дорога та завдання, вона з честю та гордістю виконує все необхідне. 

«Дякую всім побратимам за теплий прийом до колективу та підтримку. Я знайшла у війську відчуття поваги та взаємодопомоги», – ділиться Нацгвардійка

Фото Національної гвардії України

Від початку повномасштабного вторгнення, обсяг бойових задач збільшився, вони стали значно небезпечнішими. Проте Світлана розповідає, що їй не важливо куди доведеться їхати. Для неї – це обов’язок від, котрого вона ніколи не відмовиться. 

«За ці пекельні 8 місяців, я була у різних населених пунктах та гарячих точках. При виконанні бойових виїздів немає страху, є тільки бажання виконати поставлену задачу», – розповідає Світлана. 

Військові водії у Національній гвардії України – на вагу золота. Вони виконують величезний спектр задач у  підрозділах, від підвозу провізії та перевезення особового складу до евакуації з поля бою. Кожен з них сьогодні робить великий внесок у нашу Перемогу!

Україночки, дякуємо, що нас читаєте 🙂 Якщо ви маєте цікаву подію, історію, героїню, публікацію і бажання розповісти про них, напишіть нам на адресу: vpasichnyk2007@ukr.net. У листі обов’язково вкажіть свої контакти. Долучайтеся до спільноти авторів!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Жінки у війні: Валерія «Оса», яка б’є ворога з «джавелінів» і «корсарів»
Жінки у війні: Євгенія Бакай – перша в історії ВМС ЗСУ штурманка флоту
Жінки у війні: Тетяна Чубар – навідниця артустановки, дівчина-вогонь