Коротеньке відео, де красуня-навідниця самохідної артилерійської установки (САУ) смачно «насипає» ворогам, у мережі стало вірусним – має більше мільйона переглядів. Це вона, Тетяна Чубар, військовослужбовиця 58-ї окремої мотопіхотної бригади ім. гетьмана Івана Виговського. Мала, наша Танюха – так називають її бойові побратими. І страшенно пишаються такою «колежанкою». Вона ж говорить, що почувається серед чоловіків, як риба у воді, і отримує справжній кайф від того, що робить. Ще б пак, смалити ворогів – то дійсно кайф. До речі, Тетяна з Конотопа, можливо, і з тих самих конотопських відьом. І це не єдиний цікавий факт про цю чарівну дівчину-вогонь – зібрали ще сім!

Після школи Тетяна вивчилася на кухаря-кондитера, але завжди мріяла про службу в армії

Тож, як тільки їй виповнилось 18, вона пішла служити – спершу в медичній роті, потім в реактивній батареї, а далі – в самохідному дивізіоні. І все це у складі окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського.

Загалом у Збройних Силах України Тетяна служить вже 5 років

У навчальному дивізіоні в Немирові, де вона опановувала фах навідника САУ, Тетяна була єдиною дівчиною

Нові знання знадобилися одразу – як тільки закінчилося навчання, почалася повномасштабна війна. Дівчина працює на українській самохідній гаубиці 2С1 «Гвоздика». Можна сказати, зустрічає ворога квітами.

Тетяна брала участь у бойових діях в Чернігівській області, має більше 10 знищених САУ цілей

Основні – колони техніки, ДРГ. Зазвичай артилерія працює на відстані 15 км від ворога, але бувало й таке, що від ворога відділяло лише 4 км. Тетяна – справжня профі, і вже представлена до нагороди – медалі Захисника вітчизни.

Зріст Тетяни – 160 см, однак вона легко вправляється з 30-кілограмовими снарядами

«В мене нема такого, що от я не хочу або ще щось, – говорить вона. –Треба – буду робити». Власне, як і інші жінки на війні.

Тетяна не одна – в дивізіоні багато дівчат на різних посадах, зокрема, й у танках

Попри важку й марудну роботу, Тетяна – «Принцеска», такий у неї нік у тік-ток

З патріотичним манікюром і довгими віями. «Я ж дєвочка», – сміється вона. І рожевий колір вона любить і навіть мріє пофарбувати свою САУ в рожевий. Механік-водій поки що проти, але Тетяна така, що вмовить.

Тетяні 24 роки, однак вона вже чимало встигла й поза службою – має двох синів

Хлопчикам 7 і 4 років, і вони полюбляють малювати «мамину машинку». Зараз малюками опікуються батьки Тетяни.

Тетяна навідує синів, як тільки випадає така нагода

Тетяна під час виконання бойового завдання (кадр телеканалу 1+1)
І ще важливе: серце красуні-навідниці наразі вільне

Але мабуть ненадовго, бо охочих на це вакантне місце багато! А після такої популяності до Тетяни, впевнені, стоятиме черга з кавалерів. Такі вони – наші україночки!