Сьогодні, 7 червня на центральній площі біля головного Прапора України на території Національного музею історії України у Другій світовій війні відбулася передача волонтерами партії великогабаритних вантажівок для посилення ефективності транспортування бойових комплектів та іншої військової техніки, яку постачають Україні західні партнери в рамках підготовки до контрнаступу Збройних сил України.

Техніка була передана Начальнику Центрального управління забезпечення військової техніки Озброєння Командування Сил логістики Збройних Сил України Андрію Бурʼяну.

Зусиллями волонтерів та за підтримки партнерів військова частина А0598 ЗСУ отримає 6 одиниць вантажної техніки виробництва MAN SEА,  Volvo Group, Scania та DAMM. Перші 4 вантажівки будуть передані на заході, а ще дві наразі перебувають в дорозі до України і після прибуття та проведення всіх належних регламентних робіт, також будуть доставлені захисникам. 

Вся техніка була придбана і доставлена до України з Норвегії, Німеччини та Польщі. Загальна вартість всієї переданої військовим техніки становить понад 8,5 млн грн 

Акція стала результатом спільної взаємодії Біржі Благодійності «ДоброДій», Благодійного фонду «Сучасна Україна», волонтерської групи «FRONT-ART» та представників соціально відповідального українського бізнесу.

В ході заходу були також вручені подяки від Головнокомандувача Збройних сил України, генерала Валерія Залужного.