Українські волонтерки та захисниці з ЗСУ, ТРО, полку «Азов», «Правого сектору» та Kraken зняли не просто гарний кліп на пісню Angy Kreyda «Буде тобі, враже, так, як Відьма скаже», а справжнє прокляття для окупантів. Це відео можна вважати ідеальним прикладом того, як зараз в Україні все працює. Це синергія однодумців: волонтерів, військових та цивільних.

«Мене зарядила ця пісня, як тільки я вперше її почув, – говорить командир роти й співзасновник благодійного фонду Ігор Черненко, за підтримки якого знятий кліп. – Я поділився думками, що можна оживити ці неймовірні слова пісні на екрані кліпом зі справжніми воїнами-дівчатами. І під кінець нашої розмови волонтерка зі Львова Мар’яна Ридель (Ривюк) («Мольфарка») вже майже все придумала: як організувати зйомки, кого запросити в проєкт, як сконтактувати з поетесою, які договори підписати. За це їй велика подяка. Окрема подяка геніальній поетесі сучасності Людмилі Горовій за слова пісні, а також Angy Kreyda за музику».

У кліпі знімались реальні українки, які справді працюють на перемогу. Хто лікує, хто воює, хто готує, хто дбає про забезпечення особового складу – не було випадкових жінок чи медійних запрошених гостей

Організувати увесь процес було нелегко, адже треба було складати графіки зйомок під ротації дівчат-військових та їздити забирати їх на зйомки особисто з фронту.

У пісні звучать реальні голоси дівчат, яких ми бачимо у кліпі. Їхні емоції непідробні, адже кожна не з розмов знає, що таке війна та скільки біди окупанти принесли на нашу землю.

«Хочеться справедливого покарання ворогам за те, що вони коять з моєю родиною, з моєю країною, з моєю землею. За усю пролиту кров і за сльози наших дітей, за покалічені життя й долі. Іноді емоції нагадують вулкан, часом це лють, що кличе до помсти. Зараз ми всі воюємо – кожен на своєму фронті. Магія в тому, що в тих умовах, в яких ми живемо – в холоді, голоді, емоційному й фізичному тиску – ми продовжуємо боротися з ворогом. І то є справжня магія!» – ділиться емоціями Аня «Ракета», військовослужбовиця з ТРО.

Мар’яна «Мольфарка», волонтерка, яка організувала зйомки, розповідає, що не раз чула, як хлопці на фронті сподіваються і вірять в силу українських берегинь

«Українські жінки не лише карають окупантів, а й дбають про здоров’я наших воїнів. Цей проєкт дуже цікавий, бо він не тільки про гарний кліп, а й можливість залучити донат на чітко визначену добру справу – мобільну стоматологію. Поранених евакуюють на реабілітацію, а от багато місяців в окопах без стоматолога – це неприємна реальність, яку ми хочемо і можемо змінити», – говорить Мар’яна «Мольфарка».

Насправді допомагати українським воїнам може кожен. Військова ЗСУ Ірина «Аліта» каже, що щодня відчуває підтримку волонтерів та усіх, хто допомагає воїнам: «Щоразу, коли до мене потрапляє оберіг, зроблений руками волонтерів, я розумію, що людина, яка це зробила, зробила його з найкращими побажаннями, і від цього у мене покращується настрій, мені передається ця енергетика. Я думаю, це працює зараз з українськими жінками, в яких війна пробуджує їхні приховані сили й здібності, вони мають надзвичайну волю, і я певна, що насилають ці емоції ворогам».

Вся команда так надихнулась процесом зйомок кліпу, що запланувала попереду ще кілька музичних проектів

Підтримати збір на мобільну стоматологію можна за посиланням.