Перед Днем закоханих в Україні запустили оновлену версію сайту знайомств від Сільпо, на якому користувачі знайомляться через схожі смакові вподобання. Щоб миттєво отримати потенційну пару, достатньо відповісти на короткі запитання про улюблені десерти, закуски або напої для побачення. За тиждень роботи у 2022 році сайтом скористалися понад 10 тисяч людей. Серед них є пари, які продовжили спілкування після знайомства та створили сімʼї.

Вперше такий сайт знайомств було запущено рік тому, теж до Дня закоханих. І виявилось, що знайти свою пару через улюблену їжу часом простіше, ніж через фото чи опис профілю. Цього року оновлена версія сайту знайомств має на меті обʼєднати ще більше людей у любові до смачного або просто в любові.

Парою, яка познайомилася на сайті у 2022 році, стали Анастасія з Житомира та Максим із Луцька. Анастасія зареєструвалася на сайті задля розваги, поки чекала на зустріч із подругою.

З Максимом її обʼєднав «пекучий часничок». У січні 2023 року пара одружилася, й наразі вони разом виховують доньку Софію

Максим та Анастасія

«Через кілька днів після того, як я написала Максиму, почалася повномасштабна війна. Ми жили в різних містах, тож зустрілися аж через пів року. Та навіть спілкуючись онлайн, я відчувала, що це не просто так. Історію нашого знайомства ми розповіли рідним та друзям уже на весіллі, – розповіла Анастасія. – Колись я читала подібні історії, але ніколи б не подумала, що так познайомлюся зі своїм чоловіком. Зустріти свою половинку справді можна будь-де, тому варто використовувати всі шанси, пробувати нове».

Як і в попередній версії сайту, для отримання пари потрібно авторизуватися через Facebook та відповісти на 7 тестових запитань. Наприклад, вибрати побачення, яке врятує настрій у дощовий день: з настільними іграми та солоними снеками чи романтичною комедією та фруктами. Після наданих відповідей користувач отримує посилання на профіль у Facebook та фото своєї пари, сумісної щонайменше на 70%.

Крім того, там можна прочитати любовне передбачення і поділитися з друзями у соцмережах. Передбачення у жартівливій формі допоможуть користувачам дізнатися, хто вони у стосунках. До прикладу, «Я у стосунках, як йогурт: моя ніжність зашкалює» або «Я у стосунках, як ікра: завжди нагадую про свята».

Цього року на сайт додали нову функцію: кожен охочий може поділитися історією свого метчу та знайомства завдяки сайту, надіслати у формі зворотного звʼязку фото з першого побачення тощо. Переходьте за посиланням і шукайте свою долю 🙂