Ініціював створення унікальної жіночої мережі чуйного СМС-спілкування ФемСМС партнер журналу «Українки» – Проект Кешер в Україні. ФемСМС, зазначає виконавча директорка Кешер Влада Недак, має на меті стати надзвичайно цінним ресурсом для комунікаційних ініціатив в Україні та прикордонних регіонах, де розмови про гендер, насильство та війну з огляду на пережитий травмуючий досвід є життєво необхідними. «Ми сподіваємося, що проект допоможе нам розширити можливості жінок по всій Україні та стане джерелом сили та спокою, що допоможе переміщеним та постраждалим від війни жінкам повернути відчуття благополуччя та безпеки», – додала пані Влада.

Наразі проект ФемСМС проходить етап тестування і залучає всіх бажаючих долучитися до побудови в Україні жіночої мережі чуйного СМС-спілкування

Читайте також: Влада Недак, директорка Проекту Кешер: «Ми прагнемо покращення статусу жінок незалежно від національності»

Як допомогти ФемСМС

Кожна українка може стати волонтеркою і долучитись до фокус-групи тестування. Для цього потрібно заповнити цю форму Google, вказавши своє ім’я та прізвище (можна лише ім’я), електронну адресу, номер телефону, регіон\область, з якого ви прибули, та регіон, у якому ви зараз проживаєте. Ми запевняємо вас, що ця інформація не буде передаватись іншим.

Проект Кешер в Україні співпрацює з Проектом Кешер США, Footage та іншими гуманітарними організаціями, намагаючись розробити систему обміну повідомленнями, яка надаватиме жінкам України інформацію та підтримку, необхідну в умовах проживання травм, спричинених війною та насильством.

Після реєстрації кожна волонтерка отримає приблизно 5 текстових повідомлень від ФемСМС протягом тижня, починаючи з 5 травня. Близько 9 травня серед тих, хто зареєструється, ми навмання виберемо 25 осіб, які візьмуть участь у телефонному опитуванні і дадуть відповідь на 5 запитань, які поставить представниця UkraineNow. Вас попросять висловити свою думку щодо текстів повідомлень та запропонувати свої ідеї стосовно їх вдосконалення, для найкращої їх відповідності потребам жінок України. 

Ми хочемо, щоб ви знали: як жінки, ми з вами і ми за вас.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: