У київському кінотеатрі «Жовтень» 10 жовтня відбувся допрем’єрний показ фільму «Шлях поколінь», воєнної драми про складний життєвий вибір, заснованої на реальній історії. Подію відвідали українські військовослужбовці, волонтери, громадські та культурні діячі. Зокрема, на заході був присутній командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв. 

За сюжетом стрічки, дія якої відбувається у 2014 році, коли розпочалась російсько-українська війна, молодий програміст Назар вирушає в подорож країною разом зі своєю дівчиною. Хлопець не хоче воювати, але під час дивного сну у лісі до нього з’являється український воїн з минулого. Між ними відбувається непроста розмова, яка закидає нашого героя в теж саме минуле і назавжди змінює майбутнє хлопця. Назар змушений перемогти самого себе і зробити вибір: вагітна дружина, яка кохає його, чи країна, яка охоплена полум’ям війни. 

Під час обговорення стрічки команда фільму провела благодійний аукціон, на якому зібрали 295 000 грн на дрони для ЗСУ. Також на закупівлю дронів йде частина коштів від проданих квитків

«Ми знімали «Шлях поколінь» у 2020 році частково в Донецькій області всього в 20 км від тимчасово окупованого Донецька. Тоді дуже хотілося вірити, що окупація міста скоро закінчиться і ми знову побачимо український прапор. Втім, на жаль, у 2022 році почалось повномасштабне вторгнення. І ми ще раз впевнились, що наше кіно потрібне. «Шлях поколінь» засновано на реальній історії життя, кохання і війни. Історії, в якій легко вгадується сьогодення кожного українця. Фільм змушує рефлексувати на пережите й водночас дивитися з надією в майбутнє. Це фільм про нас із вами, нашу реальність та про нашу силу. І вона, зокрема, проявляється в нашій спільній допомозі ЗСУ, які боронять свободу України», – сказав режисер стрічки Михайло Ухман. 

Ролі у фільмі виробництва «Ухман і Компанія» виконали Володимир Ніколаєнко, Лариса Руснак, Назар Борушок, Олексій Паламаренко, Світлана Матвіїшин, а також військовослужбовці

У всеукраїнський прокат фільм «Шлях поколінь» виходить з 12 жовтня.