Компанія RITO GROUP передала у Фонд родини Марії Примаченко благодійний внесок 100000 грн на будівництво музейного комплексу художниці в її рідному селі Болотня.

Засновниця RITO Group Тетяна Абрамова, дизайнерка Олена Пікуль, співзасновниці Фонду родини Марії Примаченко Анастасія Примаченко і Наталя Гнатюк

Ці гроші – частина прибутку від продажу капсульної колекції бренду 91lab (RITO Group), присвяченої творчості Марії Примаченко, обличчям якої стала правнучка художниці, співзасновниця Фонду Анастасія Примаченко.

Дизайнерка Олена Пікуль відреагувала на новину про руйнування Іванківського історико-краєзнавчого музею і ймовірну втрату картин Марії Примаченко, які там зберігалися, по-своєму – створила сучасну колекцію трикотажу, в якій талановито і креативно попрацювала з творчою спадщиною Марії. На щастя, усі 14 творів Примаченко з Іванківського музею вдалося врятувати.

А колекція бренду 91lab вийшла не просто вдалою, а й успішною

Засновниця і СЕО RITO Group Тетяна Абрамова говорить: «Наша цікава подорож у творчу спадщину Примаченко робить першу зупинку. Це був неймовірний досвід – можливість по-новому подивитись на унікальний світ художниці, невичерпну дивовижну фантазію та безмежну любов до України, можливість відкрити багату українську культуру через знайомство з творчістю Марії, відображеному в нашому трикотажі, новим людям у нових країнах, а ще почути дивовижні відгуки про високу якість українських речей.

Але ця подорож не тільки про відкриття, а й про благодійність, про конкретні результати, про наш  внесок у розвиток і збереження нашої культурної спадщини – джерело нашої сили й унікальності. RITO GROUP передає 100 000 гривень від продажу цієї колекції на будівництво музейного комплексу Марїї Примаченко в селі Болотня, де буде відтворено такий казковий, але насправді реальний світ великої, геніальної української художниці».