Життя – це теж проєкт, а ви у ньому – проєктний менеджер! Але як бути, якщо дедлайни постійно горять, плани ламаються, а у підсумках – не те, до чого ви прагнули? Є один надійний метод, про який розповість фасилітаторка та коуч Діна Волинець.

Річ у тім, що ви просто неправильно плануєте. А книжка «Curly менеджмент», яка вже допомогла багатьом читачам досягти бажаних цілей, розповість, як, додавши до класичного проєктного менеджменту кілька кроків, можна залишатися фанатом планування і стратегування, але при цьому не вигоряти й не витрачати час на те, що для вас неважливо.

«У цій книжці я виклала весь свій досвід, зібрала багато інсайтів зі стратегування, планування та реалізації проєктів як на роботі, так і в особистому житті. Жоден з інструментів я не придумала сама. Проте роки практики фасилітації, планування та втілення проєктів дали мені змогу розробити універсальну інструкцію зі створення стратегії будь-якого проєкту. Сподіваюся, вона вам стане у пригоді як у професійному, так і в персональному розвитку. Ви можете її прочитати всю одразу, а можете крок за кроком робити завдання, формуючи власний підхід до проєктів – персональних чи робочих», – говорить Діна Волинець.

На зустрічі з читачами, що відбудеться у вівторок, 7 вересня, у книгарні-кав’ярні «Закапелок», буде багато практичних порад від авторки

Вона має 15 років досвіду роботи в проєктах, в тому числі з розвитку громадянського суспільства, спільнот, бізнесу та гуманітарного реагування. А модерує зустріч підприємиця, успішний бізнес якої завдячує саме методу «Curly менеджменту»!

У зустрічі візьмуть участь:
Діна Волинець – власниця Бюро розробки стратегій та проєктів на основі цінностей «Curly Management Bureau», сертифікована фасилітаторка та коуч (АСС), членкиня Міжнародної Асоціації Фасилітаторів (IAF).
Модераторка – Гомонюк Оксана, підприємиця, власниця дитячого розважального центру.