Правила стійкого стайлінгу: як зробити зачіску для важливої події
Поради та підказки від професійних стилістів
Поради та підказки від професійних стилістів
У передчутті свята або особливої події хочеться мати бездоганний вигляд. І якщо вбрання, взуття та аксесуари вже обрали, саме час подумати про зачіску, адже саме вона додає образу особливої чарівності. Бажано, щоб укладання не лише пасувало, а й було досить стійким. Про догляд за волоссям та секрети створення ідеального стайлінгу в домашніх умовах розповідаємо у статті!
Так, правильне миття голови важливе для стійкого стайлінгу. Робити це необхідно 2 рази. Спочатку шампунь з водою змиє сліди косметики, пил та запахи, а потім очистить шкіру голови та волосся.
Зверніть увагу, що шкіру голови потрібно мити обов’язково! Більшість людей наносить багато очищувального засобу саме на волосся, до утворення густої піни та ретельно його тре. Це велика помилка, адже мокре волосся легко травмувати. А от кондиціонер потрібно наносити по довжині, оскільки він закриває лусочки кутикули.
На допомогу прийде професійна косметика, яка доглядає за волоссям та готує його до нанесення стайлінгу. Але зауважте, що перед тим як робити укладання, не треба проводити відновлювальні процедури, застосовувати живильні чи регенерувальні маски та концентрати. Такі засоби обтяжують волосся, тож стайлінг буде погано триматися.
Радимо використовувати легкий зволожувальний шампунь для об’єму. Він створює плівку на волоссі, надає йому еластичності та допомагає краще тримати форму.
Щодо кондиціонера, то оптимальний варіант також зволожувальний. Такий засіб не обтяжує волосся, дарує йому блиск і доглянутий вигляд.
Щоб надати волоссю об’єм, знадобляться засоби для стайлінгу. Після миття радимо скористатися спреєм для прикореневого об’єму. Він створить у цій зоні невидиму плівку, яка надасть волоссю жорсткості та допоможе краще тримати форму укладання.
По довжині можна розподілити лосьйон для стайлінгу або текстурувальний спрей. І поділимося невеличким секретом від професійних стилістів. Після укладання у прикореневій зоні можна використати трохи сухого шампуню. Він не дасть змогу волозі з повітря проникнути у волосся та знизить вироблення шкірою голови себуму. Тож зачіска довше зберігатиме стійкість, а ви почуватиметеся впевненіше.
Стайлінг, як і догляд за волоссям, теж має свої правила, які не варто порушувати, якщо хочете досягти ідеального результату. Наприклад, для максимального об’єму треба сушити волосся вниз головою та особливу увагу приділяти прикореневій зоні. А якщо ви використовуєте гарячі інструменти для випрямлення чи завивання, обов’язково висушіть волосся повністю.
Щоб зафіксувати результат, нанесіть лак для волосся. Він створює невидиму захисну плівку, завдяки якій волога із зовнішнього середовища не зможе зруйнувати укладання.
Чимало людей, які намагаються зробити стайлінг у домашніх умовах, скаржаться, що результат їх зовсім не влаштовує, адже зачіска швидко втрачає форму. На думку професійних стилістів, найчастіше проблема не в косметиці та не в пристроях для укладання. Розберемося, які помилки погіршують стійкість стайлінгу.
Сподіваємося, що поради були цікавими та корисними, а ви знаєте, як створити стійкий стайлінг своєї мрії та зможете відчути себе королевою під час урочистої події. Бажаємо вам хорошого настрою, краси та натхнення!
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: