Подкаст «Твоє.Моє» побудований на думках про формування характеру, про міста, які обираємо для життя, гендерну рівність, історію та майбутнє людства, тривожність та ментальне здоров’я, і звісно, про цінності, кохання та відчуття щастя. Це порівняння думок і світогляду з різницею у 20 років, розглядаючи різноманітні аспекти сучасного життя. Насамперед це розмова про свободу.

Ініціаторкою, авторкою та ведучою подкасту є Влада Недак – керівниця всеукраїнських жіночих організацій: «Проєкт Кешер в Україні» та благодійний фонд «Жіночі можливості в Україні». Її співрозмовниками стали 8 яскравих юних українок та українців – поліцейська, вчитель, студентка, історик, футболістка, SMM-фахівець, громадська активістка та кухар.

Співрозмовники діляться спогадами, досвідом і думками про перспективи та можливості

У перших двох епізодах подкасту Влада Недак (40+ років) говорила з вчителем історії Ростиславом Горбуновим (20 років) і волонтеркою, громадською діячкою Мариною Роік (23 роки)

Розмова була про булінг молоді старшими людьми, про ставлення двох поколінь до психологічної підтримки, про стійкість під час війни, про вплив міста на особистість.

У третьому епізоді подкасту «Твоє.Моє» Влада Недак говорить з 19-річною футболісткою Даяною Семків – капітанкою жіночого футбольного клубу «Кривбас», грає за національну збірну. За словами свого головного тренера – найталановитіша гравчиня у своїй віковій групі. У подкасті йдеться про життя спортсменки, вибір професійного шляху, кохання та материнство.

На черзі нові випуски подкасту «Твоє.Моє». Переглянути попередні можна тут: https://www.youtube.com/@TvoyeMoye