Щоб відчувати щастя та комфорт, жінці необхідно мати можливість реалізовувати себе, відчувати прийняття та безпеку. Але як досягти цього, коли навіть вдома не можна почуватися в безпеці?

За статистикою, кожного року в Україні близько 1,1 мільйона осіб стикаються з насильством, 90% з яких – жінки. Багато хто з них не звертається по допомогу через стигматизацію, незнання про існування підтримки, або зневіру в можливість отримати допомогу.

У відповідь на цю проблему в Україні діє проєкт, створений у співпраці з Міністерством внутрішніх справ та Національною поліцією. Мобільний застосунок проєкту надає жінкам можливість безпечно і конфіденційно викликати поліцію за допомогою прихованої кнопки SOS, залишаючи виклик непомітним для кривдників у кризових ситуаціях.

Цей застосунок є важливим кроком до створення безпечного середовища для жінок, які стикаються з домашнім насильством, особливо в умовах підвищеного стресу. Він запобігає привертанню уваги агресорів, забезпечуючи конфіденційність у кризових ситуаціях.

Якщо ви або хтось із ваших знайомих переживає домашнє насильство, цей застосунок може стати порятунком. Його можна знайти за посиланням: https://linktr.ee/kryla_women

Застосунок дозволяє викликати поліцію з геолокацією, але пам’ятайте про необхідність надати застосунку дозвіл на використання геоданих.

Важливо не тестувати його без потреби, оскільки хибні виклики караються штрафом.

Кожна жінка має право на безпеку та захист, і це наше спільне завдання – підтримувати це право.