Олег Скрипка, легенда українського року, композитор, мультиінструменталіст та провідник українського фольклору, відсвяткував свій день народження великим концертом з Національним Академічним Оркестром Народних Інструментів України, гуртом ВВ, дитячим фольклорним ансамблем «ЗЕРНЯТКО» та театром-студією індійського народного танцю «НАКШАТРА» на найбільшій рок-сцені України концертного залу Stereo Plaza.

Він занурив своїх фанатів у музично-історичну подорож і відіграв двогодинну програму з творів в різнобарвних стилях, притаманних творчості музиканта – етно, бароко-рок, пісні рок-н-рольної, української, традиції, французький шансон та треки з індо-орієнтальними мотивами.

Виступ став екскурсом по музичній творчості митця та включив як пісні, що були написані ще наприкінці 1980-х років, так і нові пісні, що вже стали хітами

Прозвучали улюблені одвічні бестселери «Весна», «День народження», «Танці», «Країна Мрій». А також «У Клубі Рок» – перша у світі україномовна рок-пісня і перша рок-пісня, де звучить баян у виконанні Олега, український козак-блюз «Катерина», барокова «Шалена зірка», японський в стилі хокку джепеніз-укро рок «Чіо Чіо Сан», український етно-блюз «Ой Ходить Сон», від якого походить вся сучасна блюзова традиція і сучасна естрада. Вперше в новому звучанні з НАОНІ була виконана казково-фантазійна пісня «Диво» з альбому ВВ «Чудовий Світ» та езотерично-містична, написана ще в 1988 році у стилі сатсанг з вчителем «Розмова з Махатмою».

Спеціальними гостями концерту стали колеги по сцені, музиканти-військовослужбовці та друзі Олега: Сергій «Фома» з гурту «Мандри», Олександр Положинський, Євген Рогачевський, гітарист гурту ВВ, військовослужбовець після поранення, Тарас Компаніченко, кобзар, Шевченківський лауреат, Юрій Журавель, художник та лідер гурту «От Вінта». Під акомпанемент НАОНІ музиканти разом заспівали марш Нової Армії «Зродились ми великої години».

Під час концерту Олег Скрипка анонсував проведення першого Міжнародного Фестивалю етнічної музики «Країна Мрій», якому цьогоріч виповнюється 20 років

Наразі він є найбільшим етнофестом та найдавнішим музичним фестом, що безперервно проходить в Україні з 2004 року. Ювілейний фестиваль пройде на території Національного Ботанічного саду ім. М.М. Гришка та триватиме три дні – з 21 по 23 червня.