тонер для обличчя

Запорука гарної шкіри обличчя — в правильному підборі косметичних засобів. Ефективний догляд передбачає декілька етапів. Перший етап догляду за шкірою — це очищення, що відіграє ключову роль у підготовці шкіри до подальших процедур. Важливо вибрати очищувальний засіб, який відповідає вашому типу шкіри та її потребам. Другий етап передбачає тонізацію. Для цього знадобиться тонер, що зволожує та заспокоює шкіру.

Залежно від формули основні функції косметики можуть дещо змінюватися. Наприклад, засіб із гліколевою кислотою й ніацинамідом візуально зменшує пори, а з ретинолом за рахунок прискореного оновлення клітин запускає глибинні процеси оновлення клітин та усуває запалення.

Знайти таку косметику ви можете серед лінійки бренда INSTYTUTUM.

Можна позбутися недоліків

Якщо виберете кислотний тонер із ніацинамідом і гліколевою кислотою, то можете:

  • зменшити зморшки;
  • візуально звузити пори;
  • надати шкірі рівний тон і природне сяйво.

Таку формулу має засіб Resurfacing Glow Toner. Тонер містить 6% гліколевої кислоти й 2% ніацинаміду, завдяки чому в хімічний спосіб відлущує змертвілі клітини. Додатково тонер зволожує, підвищує пружність.

Шкіра отримує рівномірний тон

Якщо ваша шкіра має ознаки старіння й тьмяність, то можна вибрати тонер Resurfacing Glow Toner. Цей продукт виконує такі функції:

  • очищує й зволожує шкіру;
  • покращує бар’єрні функції;
  • відновлює шкіру зсередини;
  • робить тон бездоганним.

Пам’ятайте: досягти такого результату можна за регулярного застосування доглядової косметики.

Шкіра завжди зволожена

Серед тонерів існує рішення для тих, хто потребує інтенсивного зволоження шкіри. Наприклад, у бренда INSTYTUTUM є спрей-міст Flawless Hydra Mist. У ньому міститься гіалуронова кислота з низькою молекулярною масою. Завдяки цьому засіб швидко проникає в шкіру, насичує її, прибирає сухість і захищає від бруду з повітря. 

Так ви забезпечуєте зволоження, протидієте тьмяності й натомість додаєте свіжість. Спрей зручно брати із собою в подорожі, а ще можна використовувати протягом дня, наносячи навіть на макіяж.

Отже, якщо у вашій б’юті-рутині ще немає тонера, то однозначно його варто додати. Вибирайте догляд, що відповідає потребам шкіри, — й тоді точно побачите бездоганний результат.