Власне, напружений період (а в кого він зараз легкий?) і змусив мене шукати способи зняти напругу – хоча б з тіла: від вічного сидіння за комп’ютером, гонитви у справах, розрулювання форс-мажорів. А коли ти маєш правильний або щирий запит, то, як відомо, всесвіт тобі наче підсовує рішення – я випадково побачила у фейсбуці рекламний блок «Комплексний энергетичний масаж Рейкі для жінок. Знімає напругу, розслабляє, заспокоює, відновлює» – саме те, що мені було потрібно. Цей масаж пропонувала теж жінка, що теж мене «підкупило». А позаяк будь-які випадковості не випадкові, я записалася на сеанс.

Виявилося, що масажистка – Інна Сабельнікова – має величезний досвід роботи і з дітками, і з дорослими. Мистецтвом зцілення Рейкі Ріохо (так офіційно називається ця практика) Інна зайнялася спершу для себе – потрібно було відновитися після хвороби батьків і догляду за ними.

Саме під час сеансів Рейкі відчула, що це – її, а згодом побачила цілющий результат дії  Рейкі на своєму організмі та емоційному стані. 

Декілька років практичного навчання японському  мистецтву Рейкі Ріохо у засновниці школи Коміо РейкіДо в Україні — Вікторії Романової стали основою  духовного розвитку пані Інни, відкрили нові перспективи. Використання Рейкі під час (та після) масажу вдосконалило її професійну діяльність. «Коли ти використовуєш Рейкі під час масажу, то розумієш, що дев’яносто відсотків роботи робить любов. Достатньо одного дотику, дотику любові, коли в тілі раптом щось розслабляється!»

Що таке Рейкі

Про Рейкі я знала лише в загальному – що це духовно-терапевтична практика, що вважається одним із видів східної медицини і що саме музику Рейкі вмикають у провідних SPA-центрах під час релакс-процедур – вона умиротворює, налаштовує на приємне розслаблення.

Рейкі — це японський термін, що складається з двох ієрогліфів: 靈 Рей і 氣 Кі. Його можна визначити, як енергію Всесвіту, яка пронизує і підтримує всі форми життя (універсальна енергія життєвої сили). Енергія Всесвіту (або Рейкі) — це основа для того, щоб все живе могло жити здоровим і щасливим життям, і це — абсолютна енергія любові.

А Рейкі Ріохо — це мистецтво зцілення за допомогою проведення енергії Всесвіту через долоні, і це двокомпонентна практика: це і мистецтво зцілення (Рейкі-терапія), і шлях духовного розвитку — вдосконалення розуму (душі) та тіла одночасно. Сеанси Рейкі працюють на всіх рівнях: фізичному, ментальному, емоційному та духовному. Як форма альтернативної медицини, вона з успіхом застосовується в медичних центрах, лікарнях, велнес та SPA-центрах усього світу.

І взагалі, україночки, потрібно себе радувати якнайчастіше: і масажем, і гарним вбранням, і білизна має бути зручною та носитися в задоволення. Тому зібрали цінні поради, як підібрати бюстгальтер.

У своїх сеансах панi Інна поєднує як традиційні методики лікувального масажу, елементи остеопатії, міофасциальний реліз з практикою Рейкі Ріохо.

Масаж Рейкі поєднується з традиційним масажем, акупресурою, елементами краніосакральної терапії і міофасцинальними техніками

Як проходить масаж Рейкі

Спочатку класичний масаж тіла з фокусом на проблемні ділянки. Майстер спершу розминає тіло, розігріваючи. Потім більш пружними рухами проробляє кожен м’яз – рук, шийної зони, спини, стегон, ніг, пальців. Інна особливо ретельно масувала мої проблемні зони – «людини комп’ютерної»: плечі, спину, шию.

Все це блаженство тривало близько години – поки моє тіло не дійшло до «стану тіста», як я його називаю, – повністю розм’якло.

З цього моменту – коли м’язи під руками майстра остаточно розслабляються, а голова майже відключається і поринає у напівсонний стан, Інна розпочинає другий етап  – сеанс  Рейкі Ріохо.

Теплий дотик

Насправді цю частину масажем в чистому вигляді вже й не назвеш. Ти лежиш, а майстер дуже делікатно, повільно просто кладе свої долоні на ключові енергетичних вузли твого тіла або на зони, в яких він відчуває дисбаланс. У моєму випадку – спина, грудна клітка, стегна, голова, тобто місця найбільшого скупчення напруги або емоцій.

Фізично під долонями майстра відчувається сильне тепло, під час якого відбувається енергетичне налаштування організму.

Масаж Рейкі балансує енергетичні потоки, запускає процеси відновлення, заспокоює тіло і розум

Масаж Рейкі, розслаблення
Спокій, тільки спокій

Відчути дію Рейкі якимось видимим чином неможливо, але відчуття дуже приємні, навіть заспокійливі. Думки кудись зникають, тіло повністю розслаблене, теплі дотики – мимоволі настає якась блаженна рівновага. Якщо чесно, після другої частини сеансу (а вона триває ще 30-40 хвилин) не хочеться вставати і кудись знову бігти у справах. Хочеться закутатись в теплу ковдру і ще трішки поспати.

А ще – не хочеться з’ясовувати стосунки, навіть якщо до масажу ти була роздратована і накручена і мала намір «потім вийти і дати прочуханки всьому світу», як я, скажімо до сеансу Інни. Власне, через цей ефект заспокоєння, повернення в рівновагу такі сеанси подобаються саме жінкам. Адже ми більш емоційні, ми більш тактильно чутливі. Ну, і ми можемо так кайфувати  на масажному столі навіть дві години, на відміну від чоловіків.

Роки з обличчя допоможе “прибрати” масаж Гуа Ша – китайська техніка омолодження і оздоровлення. Радимо ознайомитися.

У будь-якому разі дві години масажу – це краще і здоровіше, ніж 30 крапель валеріани. Принаймні варто спробувати, щоб порівняти

Спа, релакс, відпочинок
Доступний сеанс

Інна Сабельнікова приймає у Києві, записатися на прийом можна за телефоном 096 578 19 87, або на Фейсбук-сторінці https://www.facebook.com/sabelninna.